Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem gondolja velem komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondolja velem komolyan hosszútávon, vagy csak túl fiatal?

Figyelt kérdés

Üdv!:)

18 éves lány vagyok párom 20! Másfél éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást! Eléggé fiatalok vagyunk, de én már gondolok a jövőre is! sokszor eszembe jut hogy mi lenne, ha eljegyezne (nem is esküvő még az ráér)! de olyan jó lenne, én lennék a világon a legboldogabb! Volt hogy céloztam rá... de egyből elmenekült a téma elől...szerintetek nem tudja elképzelni velem....?? Vagy még tul fiatal??? vagy én gondolkozok rosszul?? persze azt sem várom h eljegyezzen még, ha nem akar, hiszen neki is kell akarnia csak hogy ő is tervezzen kicsit... dehát:S Köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 6. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Egy 20 éves srác nem férfi és még a férfiak sem mind szeretnének házasodni,eljegyezni.Te 18 évesen érettebb vagy,mivel a fiúk később érnek,más a fontosabb még nekik egy kapcsolatban mint az elkötelezettség.
2010. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak általában nehezebben kötelezik el magukat.Egy 20 éves fiú pedig szerintem a sikítófrász határán van attól a gondolattól,hogy soha többé senkivel csak veled.Ez nem jelenti azt,hogy nem szeret,de ijesztő még ilyen fiatalon az a gyűrű,mert egy kalitka rácsát szimbolizálja.Nem jelenti azt,hogy nem szeret,de nagyon fiatalok vagytok még,talán ez az első igazán nagy szerelem az életetekben,nincs hova sietni és nem kell megsértődni azon,ha még pár évig nincs eljegyzés vagy esküvő.Ha nem szeretne nem lenne veled,de érthető,hogy ő még nem látja a jövőbeni családi házat, a két gyereket és a kutyát az udvaron.Ráértek és ne stresszeld magad és őt sem az eljegyzés miatt,az nem garancia semmire és csak látszatként tök felesleges beleugrani,ha még nem vagytok készen.
2010. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges, hogy ott villogjon az ujjadon a karikagyűrű 18 éves korodban. A jegyesség és az esküvő egy nagyon komoly dolog, te is nagyon fiatal vagy még és a barátod is. Ki tudja lehet egy év mulva, vagy kettő fordul a kocka, jobbra is vagy balra is változhat a helyzet. A célozgatásoktól meg csak azért sem fogja a fiú hogy szeretne veled gyűrűt váltani.
2010. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Te vagy túl fiatal, inkább az érdekeljen.
2010. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

A párom és én most 2o évesek vagyunk.

18 évesen nem ugrottam volna bele egy eljegyzésbe, de talán 2o évesen már beleugranék. Várjál még pár évet aztán kialakul:)

2010. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!