Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom miért beszél folyton az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért beszél folyton az esküvőnkről, ha meg sem kérte a kezem? Ez csak nekem fura?

Figyelt kérdés

Ilyeneket mond, hogy kiket hívnánk meg az esküvőnkre, vagy kit kell felkérnie tanúnak, milyen stílusban rendeznénk meg? ...stb.


Engem ez kicsit zavar, mert férjhez akarok menni, és imádom az esküvőmet, de nem akarok tervezgetni meg beleélni magam, aztán a végén nem is lesz belőle semmi. Szerintem ezekről akkor kéne baszélni, ha már konkrétan szervezzük is az esküvőnket. És nem tudom, ő miért beszél ilyenekről.


Jó, az igaz, hogy idén 4esküvőre voltunk hivatalosak 3 már le is ment, lehet, ez adta az ihletet.


Én 24, ő 28 éves, együtt is lakunk, de múltkor pl azt mondta- azt sem tudom, milyen apropóból- hogy ő még 2 évig biztos nem akar esküvőt. Köpni nyelni nem tudtam már akkor sem, de az meg még durvább, hogy akkor minek tervezi meg????


Most őszintén: és még a nők érthetetlenek?



2013. júl. 16. 11:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Röviden, tömören: veled képzeli el a jövőjét, de esküvőt most még nem akar.

Egyébként miért nem őt kérdezed meg erről? :)

2013. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ja, már kérdeztem, de értelmes választ nem adott... :)

Csak, hogy jóvanna, csak kérdeztem, vagy miért ne. Ilyeneket.


Hopp freudi elszólás, az esküvőket imádom, nem az esküvőmet. :D

2013. júl. 16. 11:27
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem csak egy dolgot tehetsz, mert mi itt úgy sem tudunk el igazodni rajta. Lehet hogy csak össze vissza beszél, vagy a te véleményedet várja, vagy taktikázik. Szóval ülj le vele és beszéld meg a dolgot, hogy most mi van. Kérdezd meg tőle hogy miért tervezi ha nem kért meg, kérdezd meg mikor akarja megkérni, hogy képzeli el a dolgokat. Ha együtt éltek és minden jó akkor teljesen hülyeség még 2 évet várni, főleg hogy abból a két évből 4-6-8 is lehet. Ha jó a kapcsolatotok akkor igenis tudni kell ezekről a dolgokról beszélni nyíltan , őszintén. Én is így voltam mint te, és én megbeszéltem vele a dolgokat, és azóta már a felesége vagyok. Ha akkor nem beszéljük meg akkor még mindig azon tipródnék el akar e venni.
2013. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem kb. eltervezi milyen esküvőt szeretne. Mint ahogy a lányok álmodoznak a ruháról, a díszletről, stb. Kissé érdekes, hogy egy pasi álmodozik.

Valóban nincs értelme konkrétumokról beszélni, amíg nincs meg az elhatározás.

2013. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A 2 év szerintem abból jött, hogy akkor fog lejárni a felújításra felvett személyi kölcsön.

Én viszont ezt így nem szeretném konkrétan megbeszélni, mert szeretnék nagy meglepetést, nem pedig előre fixálni a dolgokat. Egyébként jól megvagyunk, szeretjük egymást, és mindenben számíthatunk a másikra.

2013. júl. 16. 11:31
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A verzió:

Ő egy álmodozó típus, de sosem cselekszik, mert besz@ri. Mindig talál valami kifogást majd, hogy miért nem alkalmas. Munkában, minden másban detto.


Mondd meg neki, hogy majd akkor tervezgessen, ha a gyűrű már az ujjadon van. Utálom az ilyet...


B verzió:

Ki akarja puhatolni mit szólsz hozzá, mert be van sz@rva, hogy pofára esik. De lehet ha megtudja, akkor is életbe lép az A verzió, ki tudja.

2013. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem az az álmodozó, tesze-tosza alkat, a munkája nem is engedné ezt neki. De a munka az munka, a magánélet, meg magánélet, szóval még kiderülhet, hogy A típus :D
2013. júl. 16. 11:34
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

6-os B verziója az én tippen,párom is ilyen,ezt csinálta,de szerintem aranyos.


Sejtettem,hogy lánykérésen gondolkodik,de félt,hogy nemet mondok (máig se értem miből).

Így folyton ismerősökről beszélt,kinek milyen,ő milyet szeretne,nekem mi a véleményem,stb.Kb mint a te párod.Kb fél évig játszotta ezt mire meg merte kérni a kezem.

Pedig ismert rég,együtt éltünk,az eszével tudta hogy úgyis igent mondok,mégis...

2013. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én most megakadtam, szeretnél nagy meglepetést, de a lánykéréssel kapcsolatban, vagy mivel?

Mert egy esküvő akkora szervezést igényel, hogy az nem lehet meglepetés, és nem is egy embert igényel a szervezése. Mert, abból, amit írsz, szerintem nem egy ilyen két tanús kis polgári szertartásra vágysz.

2013. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem az esküvővel kapcsolatban, hanem a lánykéréssel kapcsolatban :) Az esküvőt nyilván én szervezném, nyaralni sem mennénk, ha nem szervezném meg...


Szóval azt nem szeretném, ha megbeszélnénk, hogy figyi, akkor 2 év múlva szeptember 2-án esküvő. Hanem szeretnék meglepetés lánykérést- ha lesz- és nem szeretném ezt így előre megbeszélni, hogy te figyi, amúgy el akarsz venni?

2013. júl. 16. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!