Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csajok, hogy álltok az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy álltok az eljegyzéshez, ha már 2 exetek is eljegyzett, de nem volt belőle házasság?

Figyelt kérdés

18 évesen is megkérte a kezem az akkori barátom(aztán rá pár hónapra szétmentünk), és 21 éves voltam amikor a másik exem megkérte a kezem...

Most 2 éve van párom, az ékszerboltos nő véletlenül véletlenül elárulta magát, hogy a párom eljegyzési gyűrűket nézeget, és a születésnapomon (aug 18), szeretné megkérni a kezem....

Nem merem felhozni neki a témát, mert ugye elvileg nem is tudok a tervéről... de mivel ez nekem nem az első eljegyzésem... kicsit a könyökömön jön már ki :(


Hogyan hozzam szóba, mit mondjak neki? Ha nemet mondok, lehet hogy elveszítem?


23N


2013. júl. 31. 13:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7-es: ott a pont nálad!
2013. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
8-as nem gondolod, hogy négy meghiúsult eljegyzés után veled lehet a gond?
2013. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Most miért bántjátok? Ha a lánykérős pasik jönnének be én is lettem volna már párszor menyasszony, de úgyis vége lett volna. Teljesen mindegy, hogy egy kapcsolat, vagy egy eljegyzés bomlik fel, mert a mai világban úgy húzogatják a gyűrűket az ujjakra, mint mások a kotont a farkukra. (Értsd: sűrűn)
2013. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

szerintem ez egy tesztkérdés :) mostanában elszaporodtak a "mikor kéri már meg a kezem" kezdetű mondókák itt az oldalon, és a kedves kérdező megpróbál rávilágítani az ellenpólusra.

sok lány sajnos a gyűrű miatt akar eljegyzést, nem azért mert élete párjaként néz a barátjára.

nekem is pedzegette már a két előző barátom, h elvenne feleségül, de szerencsére a tettig nem jutottak. így szerencsére egy olyan embernek mondtam igent, akivel valóban le szeretném élni az életemet.

2013. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én igent mondanék, de kikötném, hogy 1 év múlva legyen is belőle esküvő. Kvázi nagyjából kitűzném a napot. 1 év alatt kiderül, hogy a mostani párod is megkergül-e, és ha nem, mire várnátok még? De ha rágörcsölsz a végén elszúrjátok az egész kapcsolatot. Take it easy!
2013. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem velem volt a gond, max annyiban voltam, hibás, hogy nem a megfelelő partnert választottam illetve fogtam ki.
2013. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Akkor ez valami betegség lehet a pasiknál kérdező, mert nekem ugyan, csak 1 olyan eljegyzésem volt, amiből nem lett házasság, (a másodikból már igen) viszont az eljegyzés után, az én exem is betegesen féltékeny lett, be akart korlátozni. Kb pórázon tartott volna ha hagyom magam, és a végén mikor megcsalt, én meg szakítottam vele, még fel is pofozott. Akkor visszaütöttem, és végleg szakítottam. Hiába mondta a magáét...


Egyébként szerintem örülhetsz neki. Vedd úgy, hogy ő nem az egyik exed, és nem is a másik exed. Hanem az a férfi akivel most együtt vagy. Ezért az esélyt meg kell neki adni:) úgy sem mostanában fogtok összeházasodni.


Sok boldogságot:)


27/N

2013. dec. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

10-es

tűrnöm kellene mindent (pofont) mert jegyben járunk?

2013. dec. 3. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!