Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igent mondanál ilyen esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondanál ilyen esetben, ha megkérné a párod a kezed, vagy sem?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta komoly kapcsolatban élek a párommal. Nagyon szeretjük egymást, a mögöttünk lévő hosszú évek után is még mindig azt mondjuk, hogy szerelmesek vagyunk egymásba.

A kapcsolatunk nem kopott meg annak ellenére sem, hogy nem 1-2-5 éve vagyunk már együtt, hanem ennél több. Ugyanolyan hévvel töltjük együtt a szabadidőnket munka mellett, mint az első hónapokban, ugyanolyan szenvedélyesen szeretkezünk, mint az első hónapokban, tehát mondhatom azt, hogy minden tökéletes.

Nem vagyunk házasok, de együtt tervezzük ezen túl is. De mivel régóta ismerem már, tudom, hogy Ő nem hisz a házasságban. Sokszor hallottam Tőle. Ennek ellenére azt is tudom, hogy megkérné a kezem, mert voltak rá célzások.

Én vágyom rá, mert ahogy írtam, minden működik köztünk, és csak együtt képzeljük el a jövőt. Ennek ellenére néha megfordul a fejemben, hogy ne kérje meg a kezem, illetve ha megtenné, talán nemet kellene mondanom, mert tudom, hogy Ő nem vágyik erre és nem hisz benne, és enélkül is leélhetjük egymás mellett, boldogságban az életünket.

Te hogyan döntenél?Igent mondanál, mert vágysz rá és boldog lennél, vagy a párodat nézve nemet mondanál?


2013. aug. 3. 21:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Igent mondanék, mert ha felteszi a kérdést miattad teszi meg :) Ez megtiszteltetés lenne.
2013. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
mondj igent. ha a nézete ellenére elszánja magát erre a lépésre anélkül hogy nyúznád vele ebből is látszik mennyire szeret téged és emiatt még ezen is változtat. ne utasítsd el ha szereted:)
2013. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 MrPifta ***** válasza:
93%
neked akar jót. Mondj igent rá.
2013. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
5%

Elfogadnám, hogy nem akar házasodni.


Gondolj bele abba, hogy nagyon sok tönkrement házasság van, akár olyan is, ahol a szülők nem váltak el - na, az a legrosszabb.


Ha MOST minden jó, ahogy van, akkor lehet, hogy egy esküvő után már nem lenne az...

2013. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
99%
Én igen mondanék. Ezt a gesztust úgy fognám fel, hogy képes saját maga elé helyezni a szerelme vágyát.
2013. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy folyamat, mire idáig eljutott. Mint írod, több éves kapcsolatotok van. Higgyünk neki, hogy őszintén szeretné, hogy a felesége legyél.

Igen!!!

És nagyon kívánom mindkettőtöknek, hogy higgyetek a házasságban!

2013. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Pont emiatt nem tudok dönteni.

Ahogy az első 3 válaszadó írta, van, mikor az jut eszembe, hogy igen-t mondok, mert tudom és érzem, hogy mennyire szeret, és hetente több alkalommal elmondja, hogy mindent meg szeretne adni, amire vágyok. Ilyenkor azon az állásponton vagyok, hogy igen-t mondanék, mert anélkül, hogy bármikor is felhoztam volna a témát, Ő célzott rá, hogy meg fog kérni.

Aztán "eszembe jut", hogy én is őrülten szeretem Őt, és tudom, hogy Ő nem hisz a házasságban, és szeretem, tisztelem annyira, hogy én is szeretnék Neki olyan életet adni, amiben Ő érzi jól magát, tehát nem-et mondanék.

2013. aug. 3. 21:41
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Hát akkor mondj neki igent, járjatok jegyben, de ne házasodjatok össze. Ez talán egy kompromisszumos megoldás lenne.
2013. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ez is megfordult már a fejemben 21:44!:)

Köszönöm a válaszokat, Mindenkinek megy a zöld!:)

2013. aug. 3. 21:49
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a jóbarátom most jegyzett el egy lányt. Azt beszélték meg, hogy nem beszélnek a házasságról, hanem szokják a jegyességet néhány hónapig, és később megbeszélik, hogyan érzik magukat jegyesként, és az alapján döntenek arról, hogy legyen-e tovább- vagy visszalépés.

Ez jó! Nem?

2013. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!