Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Esküvőre tudtok esetleg jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre tudtok esetleg jó videóst ajánlani? Lehetőleg ne legyen méregdrága.

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
En sajnos nem tudok ilyet :( 13/L
2013. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sajnos én még soha életemben nem láttam jó MAGYAR esküvői videót :( Inkább csapjátok hozzá a videósnak szánt pénzt és válasszatok egy rendes, jó fotóst, aki a ceremóniát az elejétől a végéig tisztességesen megörökíti (kezdve a készülődéstől a buliig bezárólag). Ilyen legalább van néhány!
2013. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért egy hely megjelölés nem ártott volna. Mert mondjuk Győrből nem fog elmenni egy operatőr a ti kedvetekért mondjuk Hajdúböszörménybe. :)

Egyébként ajánlani tudom Keszei Lászlót és a fiát: klbstudio.eu

Képzett operatőrök, a weboldalon referenciákat is találsz, és reálisak az áraik. Győr környékén én csak őket választanám. És az olyan problémákban is segítenek, mint például fotóst, vagy vőfélyt találni. Nagyon jó munkát végeznek, abszolút az igényeitekhez igazodnak, viszont eléggé elfoglaltak is, sok előjegyzésük van. Minél előbb hívd fel őket, vagy írj nekik egy e-mailt, ha szimpatikusak, nehogy lemaradj róluk. :)

2013. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 audiotom válasza:

Én Őt tudom ajánlani budapest környékére:

[link]

2013. szept. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
FreddyD
2013. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Itt egy link

www.juditvideo.hu

2013. szept. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
www.fotovelence.hu /Fejér megye-Sukoró/ Nagyon kedvező ár, csak ajanlani tudom! Sok sikert a keresésben!
2013. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!