Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 7 éve együtt vagyunk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éve együtt vagyunk a párommal. Hogyan vegyem rá, hogy végre megkérje a kezem? Szoktunk róla beszélgetni, de még mindig semmi. Állandóan azt hiszem, hogy na ez az a pillanat, de mégsem!

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 15:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat ! :)


Úgy érzem mindnyájatoknak igaza van, kérdés, milyen szemszögből nézzük.

2013. szept. 2. 16:44
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
21 éve ismerem és 17 éve élünk együtt,két gyerekünk is van,de még mindig várok a lánykérésre!:)Néha megkérdezem miért nem vesz el feleségül,erre az a válasz,hogy "olyan macerás"!:)De én így szeretem és nagyon szép és szeretetteljes a kapcsolatunk papír nélkül is!:)
2013. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ez nagyon szép! :-) Gratulálok! :-)


De nem szabad elfelejteni,h valakinek pl.nekem, tényleg nagyon fontos! :-) főleg,ha picit is tervez. :-)

2013. szept. 2. 19:33
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy el van veled, de esze ágában nincs elvenni. Ne erőltesd annál rosszabb lesz. Örülj, hogy 7 éve veled van, ne akarj túl sokat.
2013. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia! Látom régi topik, de nálam is aktuálissá vált a probléma... 3 év után szeretném ha vége elvenne feleségül, és komolyan terveznénk a jövőt. Már rákérdeztem konkrétan, és csak halogatja....

Szeretjük egymást, majdnem hogy együtt is élünk, minden jó, mégsem akar továbblépni....

Mit kellene tennem ahhoz, hogy vége összeházasodjunk?

2015. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!