Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szóltak a szüleitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltak a szüleitek a lánykéréshez? Sejtették vagy előre tudták? Meglepődtek?

Figyelt kérdés

Hogy reagáltak rá? Hány évesek voltatok akkor? Mióta voltatok együtt a párotokkal?


Férfiak, nők válaszát is egyaránt várom!


Kort és nemet is írjatok!

Köszönöm :-)



2013. szept. 20. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Akkor nem éltem már együtt a szülőkkel, de azért tudták, hogy van a párom. Szerintem rohadtul meglepődtek, mert 4 hónap járás után kért meg, utána 2 hónappal később elköltöztünk külföldre. Az esküvőnk most augusztusban volt, 2 év 3 hónappal a megismerkedésünk után :)Akkor voltam 24 ő pedig 28, most 26 és majdnem 30 évesek vagyunk :)
2013. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon meglepődtek.

Tavaly októberben kérte meg a kezem.

Akkor voltunk 1 éve együtt.Jövő szeptemberben lesz az esküvőnk. :)

25/L 31/F

2013. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim nem lepődtek meg nagyon,szerintük tökéletesen időben volt az 1 év járás,összeköltözés,majd 1 évvel később eljegyzés,rá 1 évre esküvő (ekkor 3 éve együtt,amiből 2 év együttélés).

Párom szülei,főképp az anyukája viszont kiakadt,neki már az összeköltözés is sok(k) volt,de az eljegyzésre nagyon kiakadt,megpróbálta páromat lebeszélni,elkezdett nyugtatót szedni,hogy ő nem tudja feldolgozni,hogy ilyen korán (!) elveszi valaki tőle a kisfiát.Aki akkor már 28 volt...

(azóta ország másik felén élünk,2 havonta meglátogatjuk,igy szerencsére nem sok vizet zavar,de amig a közelükben éltünk,ott fúrt ahol tudott,akkor nagyon utáltam)

2013. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon meglepődtek, nem számítottak rá. Örültek neki nagyon, anyum meg is hatódott. :)

Akkor én 21, párom 27 éves volt. 1,5 éve voltunk akkor együtt.


23/N

2013. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
5 év járás, fél év együttélés után természetesnek vették és örültek.De nem volt semmi szülőktől kérjük meg előbb verzió. Nem is szerettem volna hiszen már együtt éltünk. Csak bejelentettük hogy apa, anya, ma elmegyünk gyűrű venni, húsvétkor eljegyzés nálunk. Mikor hazajöttünk akkor megmutattuk a gyűrűt és közöltem hogy apa anya nem húsvétkor inkább holnap eljegyzés nálunk.Gyertek át.
2013. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok

23 évesek voltunk akkor.

2013. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

4,5 éve voltunk együtt

még nem voltam 26 :P kellet hozzá még 25 nap:D:D


Anya örült, ő sejtette, hogy hamarosan aktuális, beszélgettünk róla.


Apu sokkot kapott, 2 napig nem lehetett vele beszélni... én a pici lánykája vagyok, nem tudom miért okozott neki traumát, hiszen évek óta a vőlegényemmel élek.


A párom édesanyja... őszintén fogalmam sincs, de a héten eljutottam arra a pontra, hogy nem is érdekel.

Eddig azt gondoltam jól kijövünk, ami igaz is, de kezdem megismerni az igazi énjét, és nem biztos, hogy jóban lennék vele, ha nem a párom édesanyja.


Amíg nem voltunk jegyesek, állandóan ezen, meg a gyerekkérdésen ment a témázás, most " kuss" van... nem is értem, csak felhúzom magam a reakciókon, és kever a hátunk mögött (nem tetszik a választott öltöny neki, de persze ezt nem mondja a szemünkbe) 29 nap van hátra, azt hiszem "menyaszörny" leszek mire odaérünk:)

2013. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
1,5 éve voltunk együtt, amikor megkért a férjem, örültek a szüleim :) 2.évfordulón volt az esküvőnk :) én 24, Ő 27 éves volt. Ennek 8 éve :)
2013. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
Nalam is nagyon meglepodtek, es nem is igazan orultek neki. De nekem az en boldogsagom a fontos! En 16L, o 31F
2013. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kifelejtettem, hogy a párom fél évvel idősebb nálam, ő 26 volt


7.

2013. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!