Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha a barátom megkéri a kezemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom megkéri a kezemet a szüleimtől, azt hogy tegye/tegyük? Minden tanácsot szívesen fogadok!

Figyelt kérdés

Szóval az nem baj, ha a szüleim semmit nem is sejtenek az egészből vagyis meglepjük őket? Fogalmam sincs mit fognak szólni, bár nem fogják azt mondani, hogy szó se lehet róla.. de azért mégis ideges vagyok:)

Amúgy én 20/L, párom 24/F és pontosan 8 hónapja vagyunk együtt szinte éjjel-nappal. Ehhez azért hozzátenném, hogy ez x év múlva is így lesz.


2009. nov. 6. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap még nem olyan nagyon sok idő, de ti tudjátok.

Mindenesetre ezt lehet, hogy a szüleid is fel fogják vetni, mint ütköző pontot (vagy hogy hívjam).

Amúgy én úgy tudom, úgy az a szokás, hogy a fiú édesapja megy kikérni fia számára a lányt a szüleitől. Bár manapság ez sok helyen már csak annyival elintézik a fiatalok, hogy együtt bejelentik, hogy eljegyezték egymást, és kész.

2009. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hat tudod az utolso mondatodbol itelve meg nem vagy egy tapasztalt leanyzo. En a helyedben nem surgetnem meg a lanykerest, plane, hogy meg tuuul szerelmesek vagytok "csak" egymasba. Ez, most meg tul keves.

Amugy a google-ba ha beirod, hogy lanykeres, mindent megtudsz.

A szuleidet azert majd mindenkepp ultesd le egy szekbe, nehogy elajuljanak.

2009. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap?Hűha!Az nagyon!!!!! kevés.

Most lehet,hogy azt érzitek,hogy örökkön örökké meg sírig és soha senkire rá nem pillantok.DE én is tudom és remélem te is tudod,hogy a lángolás igenis el fog múlni.És majd akkor is így fogod gondolni?

Nem akarlak eltántorítani hisz a te életed csak nehogy csalódj.Jegyezzétek el egymást de az esküvővel várjatok legalább 2 évet.Ha még akkor is boldogok vagytok akkor no problém.:)

Am meg ha a szüleid csípik a pasid akkor nincs miért aggódni.Elébük álltok a pasid apukádnak elmondja,hogy mennyire szeret téged,hogy az egész életét veled akarja leélni.És,hogy szeretné megkérni a kezed.És várjátok a hatást.:D Próbáljátok meg felvenni kamerára!Ez egy olyan pillanat amit szerintem megéri megörökíteni:)

Sok boldogságot!

2009. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

"Ehhez azért hozzátenném, hogy ez x év múlva is így lesz."

Ehhez azért hozzátenném, hogy eleinte mindenki ezt mondja

2009. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Viszont egy valamit szeretnék hozzáfűzni. Nem az a lényeg szerintem hány hónapja, éve, vagy hány perce vagyok a párommal, hanem hogy mit érzünk egymás iránt. Ezt csak mi érezzük. Vannak olyanok akik évek óta együtt vannak, és lehet fele annyira nem éreznek csak hasonlót sem a másik iránt. Csak meg akartuk védeni magunkat.

És még egyszer köszönjük a válaszokat!

2009. nov. 6. 17:45
 6/8 anonim válasza:

Engem 5 hónap után jegyzett el a párom.Az édesapja jött hozzánk a szüleimtől kikérni.Négy hónapra rá összeházasodtunk(nem,nem voltam terhes).Tíz éve élünk boldog házasságban és van egy öt éves gyermekünk.


Szerintem,jó nagy meglepetés lesz a szüleid számára,az tuti.De drukkolok,hogy jól sikerüljön mindez és sok boldogságot,kitartást és egészséget kívánok.

2009. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!Mi már 4. éve jegyben járunk, és ő is és én is 20 évesek voltunk, mikor felhúztuk a gyűrűt!Mondjuk mi már 3 éve együtt voltunk, de ez mindegy!Nálunk egyszerüen annyi volt, hogy együtt volt a család, és párom megkérdezte apukámat, hogy eljegyezhet-e!És persze apa igent mondott!

Engem meg se kérdeztek:)-csak vicc volt!

De nyugi, biztos fognak nektek örülni!

2009. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A párommal mi is még csak 7 honapja vagyunk együtt, most kérte meg hétvégén a kezem, ő 25 én 21, de egyáltalán nem érzem korainak, sokmindenen túlvagyunk már ennyi idő alatt is, és nagyon szeretjük egymást, ez nem ezen múlik szerintem. Itthon a szülők... hát igen.. :) Ők is nagyon szereik, szóval nem volt nehéz a dolog, de szépen leültettük őket, és a párom rendesen ahogy illik megkért aputól. :) Nagyon örültek neki! Nem volt nagy körítés meg nagy mellébeszélés, csak természetesen. :)
2009. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!