Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egyik ismerősöm 1 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik ismerősöm 1 éve együtt van a barátnőjével, és el szeretné venni, szerintetek hogy mondjam meg neki hogy ez nem jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon jól kijönnek, tökre olyan mintha már több éve lennének együtt, de szerintem ez nem normális. Vagy mégis? Mi a véleményetek?

#jegygyűrű #1 éves kapcsolat
2013. okt. 9. 18:07
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem "hogy mondjam meg neki hogy ez nem jó ötlet" aztán meg azt írod: "Ne hurrogjatok le, nem azért írtam, mert tényleg bele szeretnék szólni". Valakinek megmondani,hogy amit tervez nem tartod jó ötletnek az nem beleszólás? Ráadásul negatív. Na mindegy,de azért ezt mérlegeld.Meg amit írnak,hogy egy férfi nem hiába hoz ilyen döntéseket és gondolj bele fordított esetben mit szólnál....


Esetem: Párom ~2év után kérte meg a kezem (Mi is ekkor már jóó sok mindenen keresztül mentünk és úgy voltunk,mint Ismerősödék,hogy már akkor mintha 1000éve ismertkedtünk volna). Nemet mondtam. Most leszünk 6 évesek. Mindjárt ünnepelhetnénk a ~4 éves házassági évfordulónkat ehelyett leshetem,hogy mikor kér meg újra. Szerettem,az első perctől kezdve éreztem,hogy Ő az,akit Nekem szánt a Sors.Mái napig szerelmes vagyok Belé. Hülyeség volt elutasítanom.

2013. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
8%
Sztem igenis számítanak az együtt eltöltött évek.Miután a kezdeti rózsaszín köd elmúlik,és jönnek a szürke hétköznapok a problémákkal,akkor derül ki igazán,hogy tudnak-e együtt élni.Ismerősöméknél pl 6 év után jött,hogy egyszerre lettek munkanélküliek,puff szakítás lett belől,nem tudta a kapcsolatuk ezt feldoglzoni,egymás agyára mentek,hogy mindketten otthon ültek,és állandóan veszekedtek.Én azt tudom,hogy 1 év igenis kevés.Mindenki vetít,hogy milyen szerelmes 6 év után is,köztük ez az ismerősöm is,meg hogy ők soha nem veszekszenek,boldogok,stb.Aztán hopp,jött egy nagyobb probléma,veszekedések hada és nem bírtak vele megbírkózni.Dumálhatnak itt boldogságról,meg szerelemről,az ember igenis akkor dönt jól,ha nem egyből fejest ugrik a házasságba,hanem vár addig,míg ténylegesen a már említett "szürke hétköznapokban" egy-két problémamegoldás után is ki tudja mondnai,hogy na igen,Ő az akivel le tudom élni az életem,mert közös erővel mindent meg tudunk oldani.Ez elveim alapján bizton állíthatom,hogy az előttem szóló lány jól tette,hogy 2év után nemet mondott(járhatott volna szarul is,igent mond,majd kiderül,hogy mégsem ő számára az igazi),míg ebben az esetben csak le kéne ülniük megbeszélni,hogy annak idején miért mondott nemet.Tutira akartál menni.Mostmár biztos vagy benne 6 év után feltehetné újra azt a bizonyos kérdést.Komunikáció.
2013. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

De 6 év után megereszkedett már a nő segge, s a pasi jelenleg egy olyan fiatal nőre vár aki az érett pasikra bukik.


Már esze ágában sincs megkérni, csak kényelmesen élvezi a helyzetet amíg nem jön jobb.

2013. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

"Három havi ismeretség után kérték meg a kezem, rá 9 hónapra volt az esküvő. Már 8ik éve vagyunk boldogok.

Unokatesómék 5 évig jártak, aztán összeköltöztek és rá félévre szétmentek."


Jó ég, és ez már reprezentatív statisztika! Mond neked az valamit, hogy a kivétel erősíti a szabályt?

2013. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Lakva ismeri meg egymást az ember. 5 éves járás alatt nem, 2 hónapos együtt lakás alatt igen.


ez nem a xx. század ahol az volt hogy asszony verve jó s vagy azért fogta be a száját h maradjon foga vagy azért hogy ne lássák hogy nincs.

2013. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Az én férjem 1 hónap után megkérte a kezemet, és már fél év után elvett volna. Én kértem hogy várjunk egy kicsit. Így is csak másfél éves volt a kapcsolatunk amikor összeházasodtunk. És még ez sem annyira szokványos. A legtöbben 2-4 6 év után házasodnak.


Ha megvannak a feltételek, akkor miért ne vehetné el? Miért lenne ez baj, ha biztos benne? Egyáltalán miért érzed, hogy bele kell szólnod?... neked nincs saját kapcsolatod amivel foglalkozhatnál?


A férjem egyik haverja is nekiállt ellenem beszélni a férjemnek, hogy miért akar elvenni amikor csomó csajt nem dugott még meg... Mikor visszahallottam ezt, mit mondjak.... szívesen orrba vágtam volna. Foglalkozzon a saját dolgával...meg se hívtuk az esküvőre.


27/N

2013. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
A haverom 19 éves, a lány 17. Szerintem akkoris korai. Majd rájönnek. :)
2013. okt. 18. 01:22
 38/44 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megkéri még nem fognak rögtön összeházasodni:)
2013. okt. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
30 napig várni kell
2013. okt. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Korai? Mindjárt fél tíz!
2013. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!