Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha az eljegyzes "titokban"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az eljegyzes "titokban" tortenik, megharagudhatnak a szuleim, rosszneven veszik h nem tudtak rola?

Figyelt kérdés
(nem keszulunk meg ra...csak szoba jott) Mondtam a baratomnak, hogy nem szeretnek nagy csaladi banzajt...csak egy edes romantikus helyen jegyezzen el, akkor mikor nem szamitok ra...ezt rosszneven veheti pl edesapam?
2008. júl. 5. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából ez teljesen a szüleidtől függ. Ha "lazák", és megértik, akkor szerintem nem fogják rossznéven venni, viszont, ha konzervatívak, akkor előfordulhat, hogy megharagudnak. Egyébként meg te dönts a saját eljegyzésedről, ha te titokban szeretnéd, akkor csináljátok úgy, hisz ez nem a szüleid eljegyzése lesz! :)
2008. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos,esetleg lehet egy csende családi vacsit is tartani eljegyzés után.Nos akkor kecske is káposzta is.Ez a ti lagzitok lesz és nem a szüleiteké.A miénk úgy derült ki,hogy nagymamám születésnapján észrevették az ujjamon a gyűrűt mielőtt bejelenthettük volna:)Az eljegyzés meglepetés szerű volt.
2008. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ha rosszban vagytok akkor nem kell torodni veluk.Ha joban vagytok szerintem ne csinaljatok titokban mer egy szulonek az a legnagyobb boldogsaga ha a gyereke nagy pontjainal,mint a hazassag,jelen lehet.Egy jo anyos jo jon 1 haznal,de nem tulzasban.
2008. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a szüleid, szerintem az eljegyzés nyugodtan lehet a kettőtök pillanata :) De lehetőleg még aznap újságoljátok el a szüleiteknek, akár úgy felvezetve, hogy édesapád beleegyezését is kéritek.
2008. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk rosszban a szulokkel...es nem titokban akarunk osszehazasodni sem, csak szeretnem ha ez tenyleg a kettonke lenne, nem pedig ilyen csaladi osszeroffenes, nagyszulok, szulok stb stb...hanem h ketten eljuk at...persze utana elmondjuk...

kosz a valaszokat:)

2008. júl. 6. 10:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kettesben szerettük volna megejteni, de aztán jött az alkalom és egy ebéd keretén belül lett megtartva.
2008. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyjátok ki a kettesben eljegyzést, főleg ha egyik fél előtt titok! Most kell elkezdeni az önálló életet, alagzin ott lesz mindenki, az eljegyzés legyen csak a Tietek. Ha ezen egy szülő megsértődik, akkor későnbb se fogja hagyni a párt teljesen önállóan élni, ezesetben jobb ha már most elkezditek annak kinyilvánítását, hogy saját életeket éltietk. Persze minél hamarabb bejelteni, az nagyon jó érzés lehet mindenkinek!
2008. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi jóban vagyunk a szüleinkkel,de az eljegyzésről,csak utána szóltunk nekik.Megmutattuk a gyűrűket,ők gratuláltak,ennyi.Nem kerítettünk nagy feneket az egésznek.
2008. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A válaszolók többségének üzenem,hogy az eljegyzés nem egyenlő a házassággal,lagzival.
2008. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!