Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti megbántátok valaha, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbántátok valaha, azt hogy igent mondtatok, amikor megkérték a kezeteket?

Figyelt kérdés

Mikor jöttetek rá? Mi lett a vége?


Kort is írjatok!:-)



2013. okt. 28. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

3 éve volt, de még nem bántam meg :)

29N

2013. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted miért van ennyi válás?Nyilván nem azért,mert halálosan szerelmesek az emberek...
2013. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel ilyen volt, 4 év után kérte meg a kezem. Én voltam a h*lye, eleve rossz kapcsolat volt (sok lelki terrorral), mégis igent mondtam, mert úgy éreztem, még élhetünk boldogan. Nagyon hamar, 2 hónapon belül megbántam, mert az addig se túl jó viszonyunk még rosszabbra fordult, miközben csak én tettem a kapcsolatért. Nem bírtam sokáig, fél évre rá felbontottam az eljegyzést és szakítottam. Utána persze jött az ígérgetés, hogy megjavul, minden jó lesz, de nem mentem vissza (utána persze újra kimutatta a foga fehérjét, minden voltam én, csak jó ember nem)...

Azóta már férjnél vagyok (férjem 4 hónap járás után kérte meg a kezem, szóval elég hamar, bár már a szerelmünk előtt is jóban voltunk), meg sem fordult a fejemben, hogy ezt az igent megbántam volna :) A férjem az igazi!

2013. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

igen már előtte is tudtam h rossz ötlet

de sajna az anyagiak erre kényszerítettek minket ...

remélem hamarosan vége lesz

2013. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Mikor összejöttünk 2 évre rá volt az esküvő, és 3 év múlva született a lányunk. Utána bántam meg.14 év házasság, és 2 gyerek után most válunk. 35 évesek vagyunk.
2013. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan nem kérték meg a kezemet, de volt egy olyan eset, mikor épp ott voltam akkori páromnál és jött az anja egyik barátnője, aki teljesen véletlenül épp ékszerész üzletet vezet és pont volt nála "véletlenül" pár gyűrű... Én akkor még azt hiszem szerettem a páromat, de így visszagondolva lehet nem is.. No, nem is ez a lényeg, hanem, hogy szörnyű nagy hibát követtem volna el, ha vele maradok. Biztosan bántam volna a dolgot. Akkor voltam 23-24 éves.
2013. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, és remélem sosem fogom, még csak most volt meg az esküvő:)
2013. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem igent, hanem nemet mondtam kétszer is. És nem bántam meg egyáltalán!:)

34

2013. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

20 éves voltam. 3 hónap után kért meg az akkori barátom. Igent mondtam, bár nem voltam kifejezetten szerelmes.


Nagyon megbántam, mert aztán megváltozott. Birtokolni akart, parancsolgatni, betegesen féltékeny volt. Meg akarta szabni, hogy nem mehetek senkivel sehová, csak vele beszélhetek...és hogy a fiú osztálytársaimmal ne merjek szóba állni, meg ilyenek.

A végén megcsalt: lefeküdt mással, és mikor ezért szakítottam, megpofozott. Én visszaütöttem. Aztán szakítottam vele.


Szerencsére azóta már megtaláltam az igazit, akivel 2 éve házasok vagyunk:) 3,5 éve együtt.


27/N

2013. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!