Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El akarom jegyezni a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anxo kérdése:

El akarom jegyezni a barátnőmet, hogyan kell?

Figyelt kérdés
Eljegyzési gyűrűt kell neki adni? Milyet? Mi a különbség az eljegyzési és a jegygyűrű között? Én is hordok gyűrűt az eljegyzés után? Azt magamnak veszem? Mindenütt mást olvasok, nem tudok kiigazodni! Előre is köszönöm hogy válaszoltok!

2013. nov. 17. 10:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjemmel anno úgy volt, hogy elmentünk ajándék gyanánt gyűrűt venni, egymásnak. Én is kiválasztottam ami nekem tetszett, és a férjem is olyat választott ami neki.


Aztán otthon letérdelt, elmondta amit szeretett volna, utána megkérte a kezemet. Akkor húzta fel a gyűrűt az ujjamra, amit én választottam. És én is felhúztam neki az övét.


Az eljegyzési buli megint más. Ott a család is jelen van. Mi ilyet nem tartottunk.

2013. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Megint nem lettél okosabb :D


Anyukámnak csak karikagyűrűje van. Azt hordták esküvő előtt a bal, majd utána a jobb kézen.


Manapság az eljegyzési gyűrű a divat, én is annak örülnék, ha kapnék egy köves- nem muszáj ám rögtön gyémántra gondolni!- gyűrűt, ez meglepi lenne, és utána, ha kitűztük az esküvő időpontját, választanánk együtt karikagyűrűket. Na most, hogy melyiknek mik a nevei, azon én sem tudok kiigazodni, de elvileg a karika a jegygyűrű a köves meg az eljegyzési.


Szerintem a mai fiatal nők mind örülnek a köves gyűrűnek, mert szép, és tökmindegy honnan jött a szokás- egyébként régen is volt köves gyűrű, csak kísérő gyűrűként és nem konkrétan a lánykérésnél adták oda, de ez is tájegységenként változó volt, szóval hagyjuk már! Kinek, mi tetszik.

2013. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindannyiótok válaszát, összejött a dolog!

Sziasztok!

2013. dec. 27. 00:01
 14/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok...

:):):):):):):):)


Elmeséled hogy történt?

2013. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!