Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan viselkedjek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, hogy eljegyezzen?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy butaságnak hangzik így elsőre, de nagyon sokat számítana, ha megkérné a kezem. :) 5 éve vagyunk együtt, nekem is ő volt az első, és fordítva is. Azt mondta, majd megkéri, ha úgy érzi, hogy készen állok rá. Pasinyelven ez mit jelent? :D

Köszi!


2014. jan. 8. 18:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
99%

Azt, hogy ő még nem akar elvenni téged, hirtelen sarokba szorítva érezte magát a kérdésedtől és így tudta magát kivágni, nesze semmi, fogd meg jól válasz.

Ennyit jelent, csak nem akart megbántani.

2014. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
Azt, hogy esze ágában nincs téged elvenni, de muszáj téged valamilyen szintet etetni a csend érdekében.
2014. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is ez csak olyan kibúvó válasz lehet a részéről.
2014. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem pasinyelven ez azt jelenti, hogy nem akar (még) elvenni feleségül. Ráadásul ezt még föl sem vállalja, hanem azt mondja, hogy akkor, amikor majd Ő úgy érzi, hogy TE készen állsz rá...

Öt év már bőven elég arra, hogy el tudja dönteni, veled akarja-e leélni az életét vagy sem. Szerintem mondd meg neki kerekperec, hogy készen állsz rá, és hozzá akarsz menni feleségül még az idén (vagy jövőre, azután, stb., ezt te tudod).

2014. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
57%
Azt, hogy még éretlen vagy!
2014. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%
Hát, a nagytöbbségében tényleg így van....de vannak kivételek. Az én esetem pl. Mindenki mondta, hogy esze ágában nincs elvenni. Szeret, együtt fog maradni velem, hűséges lesz, legjobb apa, de elvenni? azt nem fog. Már én is majdnem belenyugodtam. 9. évünk betöltése előtt pár hónappal vett el:D
2014. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok, féltem, hogy csak gyikes trollok írnak majd :D


Szóval ő is csak ilyen lassú pasi lenne? Azt tudom, hogy házasságpárti, sokat beszéltünk már róla, biztos, hogy el akar venni majd, csak én a dátumára voltam kíváncsi. De lehet jobb, ha csendben hátradőlök, teszem a dolgom, aztán majd ahogy ő érzi. :)

2014. jan. 8. 18:46
 8/36 anonim ***** válasza:
51%
Ebből még egyáltalán nem biztos, hogy nem akar elvenni.
2014. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
98%

A kérdésed pillanatában nem akart elvenni, ennyire egyszerű.

Keresett egy kibúvót, jól is csinálta, mert így magadban keresed a hibát egy darabig, nem őt basz-ogatod:D

Okos gyerek, meg kell hagyni.

2014. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
71%

Az én esetemben is úgy volt,hogy engem nem fog elvenni a férjem engem SOHA mert nem az a fajta :-D mondták ezt az okosok.Azzal magyarázták,hogy az előző kapcsolatában lévő nőt sem vette el pedig lett gyerek és 10 évig együtt éltek.

Na ehhez képest 2 évig sem voltunk együtt mikor megkérte a kezem és rá fél évre össze is házasodtunk.Szóval nemtudom...

Lehet nem akar nősülni még de az is lehet,hogy téged lát éretlennek.Mennyi idősek vagytok?Mert lehettek 5 éve együtt 15 éves korotok óta is és...na érted,meg hát az is lehet a fejében hogy Ő még ki akar mást is próbálni és csak ezzel a szöveggel húzza az időt.

Szóval azért nem merném így ennyiből kijelenteni,hogy nem akar soha elvenni.

2014. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!