Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Történetem röviden: Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történetem röviden: Szerintetek? 2,5 éve vagyunk együtt a párommal. Mindketten közel a 30-hoz. Volt egy egyezségünk hogy a 2. év után beszélünk a komolyabb szándékokról.

Figyelt kérdés
Mikor oda értünk, a párom azt mondta, jaj nem, majd ha befejeztem az okj tanfolyamot amire járok és azzal kimegyünk együtt külföldre. (? ) Pár hónap és befejezem, most azzal jön hogy majd ő egyedül kimegy külföldre, én várjam őt itthon és majd pár év múlva beszélünk a dologról! Mondanom sem kell hogy az összeköltözés ellen is mindig van kifogás pedig mindkettőnknek van munkája! És hiába kérem hogy mondja el ha nem szeret eléggé és ne tartsuk fel egymást, ő csak vádaskodik és terel. Úgy érzem ez a pasi még nem nőtt fel és nem is akar. Ha vitázunk is valamin, ő mindig engesztelteti magát még akkor is ha nem is neki van igaza, de bocsánatot még sosem kért semmiért. Ugye veszett ügy?
2014. jan. 26. 15:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Felesleges erőlködnöd....ha nem közös a döntés mert nem azt érzitek mind2-en akkor az úgy már nem igazán lesz jó! Vagy vársz és majd alakul vagy lépsz
2014. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar elvenni, csak pihentet.
2014. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Veszett.


Hárít, odáz, nem hajlandó az értelmes megbeszélésre sem. Nem valószínű, hogy pár év múlva változni fog. Azért egy párkapcsolatban lassan 3 év alatt kialakul némi elképzelés.

2014. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

2,5 év után közel a 30-hoz szerintem egy ember el tudja dönteni, hogy mit szeretne a jövőre nézve.

Szerintem ülj le vele komolyan, mond el, hogy neked mik a terveid, mit szeretnél a jövőre nézve és mondja el ő is, ne hagyd hogy tereljen és ha úgy látod, hogy a terveitek eltérnek egymástól, ha akkor sincs megegyezés, akkor érdemes elgondolkozni a tovább lépésen.

Jó, ha még gyereket egyből nem is terveztek, de azért az együttélés ennyi idő után ennyi idősen szerintem nem lenne nagy dolog.

2014. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nemakarásnak nyôgés a vége. Ez az az eset.
2014. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az időhúzó és dönteni képtelen pasi prototípusa. Valószínűleg szeret téged, de azt hiszem, ahogy a többiek is írták, egy ponton túl az kevés. Te már megértél arra, hogy kimondd: nemcsak szereted ezt a fiút, hanem vele is szeretnél maradni ezután mindig. Ő viszont ezt nem akarja még kimondani és várna. Senki sem tudhatja a jövőt, de az a baj, hogy kiszolgáltatott leszel tőle, ha arra kell várnod akár évekig, hogy ő is kimondja azt, hogy ő is ezt szeretné. Én lelkileg biztos tönkremennék, ha évekig tartó várakozásra ítélnének, és még az sem biztos, hogy akkor ő akarni fogja. Ilyenkor szokott az lenni, (tudom, hogy ez fáj, de hidd el, nem bántani akarlak), hogy belép az életébe egy másik nő, aki úgy felkavarja, hogy fél év alatt elveszi. És akkor tényleg hoppon maradsz, harmincvalahány évesen. Hidd el, akkor fog csak igazán fájni. Ne várd meg, amíg a kedves párod "meghozza az ítéletet". Egyetértek az előttem szólóval: egy komoly beszélgetést meg kellene próbálnotok. Ha akkor is hárít, vagy még időt kér (és nem egy-két hónapot, hanem éveket, ami sajnos nem belátható idő), akkor a saját érdekedben úgyis tudod, érzed, hogy mit kell tenned.
2014. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Neki ez a helyzet megfelel, nem is akar változtatni rajta.
2014. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%
Hát ezt a pasit nem fogod meg magadnak anyukám, annál több esze van ;)
2014. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem jelentsd be, hogy TERHES VAGY


Várj 3 hetet amíg közlöd vele, hogy mégsem.


Vond le a tanulságot a három hét alatt amik történni fognak majd.

2014. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki, hogy választhat. Vagy előre léptek a kapcsolatban, vagy mehet a fenébe. Meddig akarsz még barátnő lenni? Most nem házasságra utalok, hanem élettársi viszonyra. Már az mutatja, hogy nem érdemes erőlködni ezzel a pasival, hogy 2.5 év után még mindig nem bízik meg benned, a kapcsolatban annyira, hogy összeköltözzetek. A végtelenségig nem várhatsz rá. Ha most kimegy nélküled pár évre, hótziher, hogy lassan végleg ellaposodik a kapcsolatotok, majd szakítotok. Egyébként én a leírásból ítélve még a beszélgetést is időpazarlásnak mondom, mert ő ilyen ember, ezt nem tudja levetkőzni, még ha változtat is magán, ő szenvedni fog, mert minden percben szerepet kellene játszania. Ennyire gyökeresen nem változik meg egy ember, főleg ha nem magától, mert ő akarja, hanem valaki kedvéért.

A céljaitok eltérőek, búcsúzzatok el egymástól, és keress egy olyan pasit, akivel azonos jövőt képzeltek el.

2014. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!