Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy én nem akarok hozzámenni, ha ilyenekkel fenyeget?

Figyelt kérdés

Volt egy elég komoly párkapcsolatom (több, mint 6 évig voltunk együtt). Nemrég a személyi asszisztense lettem a volt páromnak és a mostani barátom ezt elég nehezen fogadta, pedig ő is tudta, hogy ilyen jó fizetést sehol máshol nem kaphatnék és szükségem volt az állásra.

Azóta nagyon féltékeny, rengeteget veszekszünk, számon kéri rajtam, hogy mégis miből járok folyton vásárolni, ebédelni, kávézni, tudni akarja, hogy napközben hol vagyok.

Nemrég felhoztam neki, hogy talán szünetet kellene tartsunk és akkor mondta, hogy hány napra gondoltam. Mondtam, hogy kicsit hosszabb időt kérek és távol akarok lenni tőle, hogy átgondolhassak mindent.

Erre elkezdett sírni, hogy ő csak engem szeret, miért csinálom ezt vele, ha én nem leszek itt neki, akkor neki nem lesz miért élnie és reméli, hogy boldog leszek majd a főnököm mellett, hiszen miatta akarom elhagyni és tönkretenni az életét.


Egy elég biztos forrásból tudom, hogy meg akarja kérni a kezem, de én ezt nem szeretném, nem akarok hozzámenni. De félek, hogy mit tenne magával, esetleg velem, ha elmondom neki.


24/N


2014. febr. 2. 20:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Nyilvános helyen, barátokkal a közelben.
2014. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Ezek az önygilkos leszek, ha elhagysz dolgok undorítóak. Bűntudatkeltés az egész. Exem is az akart lenni, de nem mert kimenni a vonat elé, visszaugrott. Mindig fenyegetett ezzel, és ezért féltem otthagyni. Aztán egy barát azt tanácsolta, hogy alkalmazzak fordított pszichológiát, hisz amelyik kutya ugat az nem harap... Ha pedig te nem szeretnél hozzámenni ne tedd. Mondd meg neki, ne hagyd, hogy befolyásoljon.
2014. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
Ebben a helyzetben szerintem teljesen érthető a párod féltékenysége.
2014. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%

Tudod, én hiszem, hogyha valaki egy kapcsolatban szünetet kér akár rövid akár hosszú szünetet, az az illető nem őszinte sem magához sem a párjához.

Legyél őszinte: Szakíts vele, végül is a szünetnek ez a lényege. Nincs merszed kidobni, így szünetet kérsz..(mert ez nem hangzik olyan kegyetlennek talán?)

Minek idegelitek, raboljátok egymást ha már úgyis vége mindennek???


Csak megjegyzem: Én nem vagyok féltékeny ember, de nekem sem venné be a gyomrom, hogy a párom az exével dolgozzon együtt. Ha két ember szereti egymást akkor ezt a problémát is könnyen megoldották volna.

2014. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%

Ezzel a férfivel értelemes nö nem akar szorosabb kapcsolatot.


Minden tipikus jellemzöjét mutatja a beteges félrékenységnek: ha szóba allsz más férfivel, akkor meggyanusít, hogy megcsalod, ha viszont távolodni akarsz, akkor "szeret".


A helyedben azonnal megszakítanám vele a kapcsolatot, még MIELÖTT nagyobb gondod lesz belöle.

2014. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
22%
Logikus hogy féltékeny, ki nem lenne az a mai ribizliket elnézve? Te is tudod, hogy van alapja a féltékenységének,.még idõben hagyd el, hogy talàljon magànak màsik pàrt.
2014. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az jutott eszembe, hogy az ilyen fog előbb-utóbb verni.
2014. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van a 4-es válaszolónak. Én sem vagyok különösen féltékeny típus, csak amennyire egészséges (legalábbis remélem), de nem örülnék, ha a párom a volt partnerével dolgozna, mégpedig ennyire szoros, napi kapcsolatban. Mennyi az az ilyen jó fizetés különben? Máshol nem találnál ilyen munkát?
2014. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
43%

Biztosan szeret a maga módján, de szerintem ez így nagyon nem jó. Mikor fog a sírás verésbe átcsapni? Nagyon gondold meg.

Nyilvános helyen találkozzatok. Ott nem valószínű, hogy nagy jelenetet rendez, vagy hogy indulatból neked esik.

2014. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk ha belegondolsz te is elég szutyok helyzetbe hoztad a barátodat.


Ha nem akarsz vele lenni, akkor szerintem ne "időt kérj", hanem szakíts vele. Nyilván próbáld ezt kíméletesen de azért határozottan megtenni. Szólj a barátainak, hogy pátyolgassák a lelkét. Túl kell rajta esni.

2014. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!