Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem akarok hozzámenni! 2hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok hozzámenni! 2hét múlva esküvő, vissza lehet lépni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen 1000szer jobb lenne nélküle nekem, mindenkinek, amikor nincs itthon, nincs velem, sokkal jobban vagyok, kiegyensúlyozott. Az utóbbi időben nagyon elromlott valami, semmire sem megyünk.

Az esküvő is csak úgy lett, sem eljegyzés, sem semmi, bementünk elintéztük, 2hét múlva lenne. Az sem biztos, hogy elintézte aznap szabadnapos legyen legalább...

És így nem akarok férjhez menni... Nem magával a polgári egyszerűségével van a bajom. Hanem azzal, ahogy veszi, mintha csak igazolványt csináltatnánk, nem pedig egy életre szóló dolgot vinnénk végbe. Közben nem kezel nőnek, és így belekezdeni egy közös életbe, pontosabban hivatalosítani az együttélésünket... Vissza akarom mondani az esküvőt, lehetne még? Vagy ezt már így nem lehet? Időt adni a gondok rendezésére, és ha minden visszaáll a rendes kerékvágásba, akkor esetleg nekifutni újra. És nem egy épp utolsókat rúgó kapcsolatot így "megmenteni", hogy összeházasodunk, és mint férj esetleg többet megenged magának, mélyül a köztünk lévő szakadék... amíg végül valaki besokal és lépni kezd:(


Ötlet? Mit tegyek, hogyan? Beszélgetni nem nagyon tudunk egy ideje, a problémámra hevesen reagál, hogy csak én nem akarom látni, ami sajnos nincs:( Félgőzzel nincs értelme az egésznek:(

Segítsetek.


2010. okt. 10. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy még mindig egyszerűbb most lemondani, mint fél év múlva elválni. Ahogy a szavaidból kivettem, nem igazán álltok úgy érzelmileg, hogy ezt most meglépjétek. Szerintem mondd el a párodnak, mit érzel. Ha nem érti meg, akkor az egyértelmű jelzés neked.
2010. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

inkább most visszalépni, mint utánna...

(egy rakás felesleges költség, kiadás megspórólva, nem beszélve a válási kiadásokról!)

2010. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Kettőn áll a vásár, drága! Ha ennyire nem voltál bizos abban, hogy hozzámenj vagy sem, akkor nem kellett volna hitegetni, belemenni eddig sem.

De a srácnak is és neked is jobb lesz, ha azonnal kilépsz ebből a kapcsolatból.

2010. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Le kell mondani!Ennek semmi értelme!
2010. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az egész úgy 2hónapja kezdődött, egy szóval sem hitegettem, nem fél éve szervezek esküvőt, meg pucct, egyszerűen 30nappal előbb bemetünk, kértünk időpontot és ennyi, egyszerűen mindent megenged magának. Ő a teremtés koronája, úgy él, pedig normálisnak ismertem meg. Sőt azóta, hogy egyre közelebb az esküvő egyre rosszabb, mintha a tulajdona lennék lassan...:(

Egyre többet vesz levegőnek, ha kérek, ha üvöltök, ha ha ha semmi sem jut el a tudatáig. És ez egyre jobban tönkre tesz. Hogy lassan 2éve egyszer volt közös programunk kettesben, de 3asban sem nagyon lehet rávenni semmire sem.

És akkor erre tegyünk egy plusz lapáttal.

Már család vagyunk, másfél éves gyerekünk van, tehát azért a csak kisétálok sem menne annyira könnyen...

2010. okt. 10. 14:44
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem,hogy az időpont kérésnél te is ott voltál nem?? Akkor minek mentél be, ha nem akarsz vele élni. CSak annyit, hogy mi a férjemmel imádjuk egymást és nekünk is csal alig tudtunk szabadnapot kivenni az esküvőhöz, nekünk sem volt eltúlozva. És minden probléma kettőn áll, talán te is hibás vagy, meg kéne beszélni valamit a pároddal.
2010. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Ne menj hozzá! És nem fog megváltozni. :( Sajnálom, de ez így van.
2010. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem kérdés! Egyértelmű, hogy ne menj hozzá, valami nagyon elromlott nálatok. És ha van gyerek, akkor is ennek a kapcsolatnak úgy néz ki vége, a leírtak alapján ti nem illetek össze.
2010. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
az ilyen meggondolatlan, buta nők miatt van ennyi válás és szidják ennyire a házasság intézményét. komolyan, eldurran az agyam. Mázli hogy legalább most rájöttél. borzasztó.
2010. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Az oltárnál is visszaléphetsz. Inkább felváltva neveljétek a gyereket.
2010. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!