Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azt hiszi, hogy nem szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi, hogy nem szeretem, mert nem akarok hozzámenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a párommal, és 2 hónapos terhes vagyok. Megkérte a kezem és mielőbb el akar venni feleségül. Ez nem is lenne akkora baj, mert mindennél jobban szeretem, de nem akarom, hogy csak azért vegyen feleségül, mert jön a baba. Most már állandó a veszekedés közöttünk, mind ketten makacsok vagyunk, csak a magunkét szajkózzuk. Ő azt mondja, hogy nem szeretem, mert nem akarom hozzámenni, én meg azt, hogy ő nem szeret, mert ha annyira szeretne akkor már hamarabb is eszébe juthatott volna, hogy elvegyen.

Mondtam neki, hogy a baba után is elvehet feleségül ha akkor is úgy gondolja, de a másik hogy mire még megszervezzük az esküvőt már jó nagy hasam lesz, nem tudom végigmulatni az egész éjszakát. Ti mit tennétek? hogy győzzem meg, hogy legyen esküvő a baba után?


2012. júl. 30. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egy picit az zavarja, hogy szüléskor mivel nem vagytok házasok Apasági nyilatkozatot kell tennie?
2012. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy az ő családjukban kinéznének, ha nem lenne meg a baba előtt az esküvő. Rövidebb idő alatt is meg tudjátok szervezni az esküvőt ha nem csináltok akkora nagy lagzit. Én eleve nem szülnék úgy, hogy nincs férjem.
2012. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Belemennék,ezen nem vitatkoznék.Kisebb összejövetelt szerveznék,és mindenki megnyugodna.Sok esetben a baba után már nincs kedvük ezt újra megkérdezni,vagy egyáltalán szóba hozni.
2012. júl. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nőnek az a baja, ha nem akarják elvenni, a másiknak meg az, ha el akarják venni.

Én nem bonyolítanám túl, nekem nem kell nagy esküvő. Úgy sem ismerném a felét, aki lejönne (mivel nem tartom a rokonsággal a kapcsolatot), szóval örülnék, ha el akarna venni és túl lennénk rajta mihamarabb.

2012. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
igent mondanék és úgy szervezném az esküvőt hogy a baba születése után legyen...
2012. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

A kicsi körüli teendők annyira lefoglalnak majd, hogy én a helyedben most mennék hozzá, ha valóban szeretnél a felesége lenni:)


Biztos jobban esett volna, ha előbb kéri meg a kezed, de a pasik már csak ilyenek ("kéretik magukat", aztán meg későn kapnak észbe). De jobb később, mint soha! Ne csinálj ebből hiúsági kérdést, hidd el, nem érdemes, az a fontos, hogy most annál fontosabb neki a leánykérés.

2012. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

felesleges problémát generáltok, és elbeszéltek egymás mellett.

nem vagdalkozni kell, hanem érvelni. és emberi módon megvitatni a dolgokat.


engem a párom el akart venni feleségül, felhoztam néhány érvet a házasság ellen, és mivel értelmesen, példákkal alátámasztva mondtam el, ezért elfogadta.


mondd el neki, h neked is fontos a házasság, de nem szeretnél várandósan esküdni. pl. tűzzétek ki az esküvő napját az apróság első születésnapjára :) akkor már tuti tudsz mulatni, rá lehet bízni másra is, és nem kell folyton aggódnod.

2012. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Én is a szülés utánra raknám az esküvőt, de ne hagyd hogy mások rád erőltessék az akaratukat, ez az életed egyik nagyon fontos eseménye, legyen úgy ahogy te akarod!
2012. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

"tűzzétek ki az esküvő napját az apróság első születésnapjára :)"


szerintem ez rossz ötlet. egy napon csak egy dolgot ünnepeljünk. házassági évforduló+születésnap? felesleges.

mindegyiknek legyen külön napja.

2012. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"ő nem szeret, mert ha annyira szeretne akkor már hamarabb is eszébe juthatott volna, hogy elvegyen."


Gondolom viccelsz.Ha úgy érezted,hogy nem szeret,akkor hogyhogy bevállaltad a gyereket? Ha pedig tudod,hogy szeret és feleségül akar venni,akkor mi a gond?Ha tudod,hogy szeret,akkor miért jutott egyáltalán eszedbe,hogy csak a gyerek miatt kellesz?

Beszéljétek meg,hogy a szülés előtti és utáni esküvőnek mi az előnye és hátránya.Szülők lesztek és meg akarjátok fogadni,hogy egy életen át egymással akartok élni.Ehhez képes eldönteni,hogy mikor legyen az eskü,már részletkérdés.

2012. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!