Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Aki nem tartott lagzit csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem tartott lagzit csak vacsorát hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Nem leszünk sokan,kb. 20-an.Nem csinálunk nagy bulit,csak egy vacsorát,mivel a keret szűkös.

Kiváncsi lennék hogy akik hasonloan szervezték,hogy sikerült?Tudom nem ez a fontos,de félek hogy hülyén jönne ki hogy mgvacsorázunk,torta meg minden,aztán megy mindenki haza,vagy hogyan van ez?


2014. febr. 22. 08:29
1 2
 1/12 Jégtánc ***** válasza:
100%

Szia,

mi csak vacsorát tartottunk,jól sikerült.16-an voltunk szűk család.Nem volt probléma.Ettünk,ittunk,gyerekeknek volt játszósarok,beszélgettünk.kb 3h- t töltöttünk el,aztán lassan asztalt bontottunk.

2014. febr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vacsora volt, 33an voltunk. Nagyon jól sikerült. :) 4kor mentünk az étterembe, persze nem volt egyből tálalva a vacsora, beszélgettünk, eszegettünk. 9kor kezdtek "szállingózni" a vendégek, a közelebbi barátok és család 10kor ment haza, ahogy mi is.
2014. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,tapasztalatokat.

Én is igy gondolom ahogy nálatok volt,csak kiváncsi vagyok akik átélték már,azok hogy látják utólag.

2014. febr. 22. 09:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csak vacsorát tervezünk. Kicsi, szűkkörű esküvő lesz, a családban nem is nagyon vannak fiatalok. A szüleink is konzervatívak, távol áll tőlük, hogy mulatozzanak. Csak a szűk család lenne ott a "lagzin". Azt beszéltük legfeljebb a barátainknak, testvéreinknek (tehát a fiatalabb, bulizósabb korosztálynak) valamikor utána tartanánk egy bográcsozós, grillezős kerti partit, hogy velük is ünnepeljünk.
2014. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolso:hasonloan gondoljuk mi is...
2014. febr. 22. 11:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak vacsi volt, 10 fős, szuperül sikerült, ettünk finomat, beszélgettünk és szépen hazamentünk, így még a nászéjszakára is volt idő :)
2014. febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi 17en voltunk összesen.


Szűk család és barátok. Pont délben kezdődött az esküvő. A ceremónia és a fotózás lement fél óra alatt. Utána étteremben ebédet tartottunk. Mindenki azt rendelt amit akart:) Halk zene szólt (ehhez nem volt közünk. Az étterem zenéje volt). Megebédeltünk, beszélgettünk, aztán felvágtuk a tortákat. 3db volt különböző ízben. (csoki, fekete-erdő, mogyoró). Nagyon klassz volt az egész:) hajszál pontosan ilyen esküvőt terveztünk:) És mivel karácsony előtt 2 héttel házasodtunk, fel volt díszítve a tipikus cuccokkal az étterem, volt karácsonyfa és mikulás is. Ez nagyon nagyon sokat hozzáadott a hangulathoz:) Imádtuk:)


Olyan fél 5 körül kezdtük el elosztogatni a maradék tortát, meg mi is hoztunk haza. És lassan hazament mindenki. Nagyon jó volt. Szerintem sokkal hangulatosabb ez, mint egy pármilliós szaloncukor esküvő lagzival.


De ez ízlés kérdése:)


(Mai napig abban az étteremben ünnepeljük a házassági évfordulókat egy ebéddel:) Mi így ünnepeljük meg, nem ajándékvásárlással.)

off: A sima évfordulónk is pl programos:D akkor moziba megyünk, ahogy az első randinkon tettük anno:D felváltva választunk filmet.)

2014. febr. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolso neked is hogy elmesélted:)

Kicsit néha irigykedem a nagy lagzikra,de sokszor már annyira magamutogatásnak érzem csak napjainkban....hisz régen háznál tartottak mindent...ehhez képest ma meg az van hogy ki tudja jobban megmutatni mennyi pénze van...annyi felesleges dolgot bele tudnak néha vinni,ami nekem már tulzás.

Nekünk fél 5kor kezdődik a ceremónia,nyáron korábban nagyon meleg lenne(remélhetőleg jó időnk lesz) és utána vacsi,ameddig kedvünk lesz:)

2014. febr. 26. 07:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

sok boldogságot:) nyár?:) igen... legtöbben akkor házasodnak, de én megmondtam anno a férjemnek hogy nagyon utálom... szegény...nyaranta mindig hallgatnia kell a hisztimet a meleg miatt... én már a 15 fokot is nehezen viselem el, nem hogy a nyári 30 40 fokot... szóval én közöltem hogy csak télen vagyok hajlandó esküvőt tartani...neki meg az évszak mindegy volt:) így nem kellett várnunk egy egész évet az esküvőre mert ugye 1 év után költöztünk össze...fél évre rá volt az esküvő decemberben.


csak és kizárólag 2 dolog miatt szeretem a nyarat. a júniusi évfordulónk miatt, és azért is mert júliusban meg a férjem szülinapja van:) és ez nagy ünnep számomra:) és jobb ha ő öregszik mintha én....bár holnap meg én fogok öregedni:(

2014. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor ma...boldog születésnapot,ha jol értettem hogy most van a szülinapod:)
2014. febr. 27. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!