Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párommal külföldön, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal külföldön, egy tengerparton szeretnénk összeházasodni. Mik ehhez a teendők?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Gratulálok: )

Szerintem országonként változhatnak a szabályok, úgyhogy ha megvan a konkrétum, akkor rá tudtok célirányosan keresni, hogy pontosan milyen dokumentumokat kell beszerezni és lefordíttatni.

2014. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha mindketten magyar állampolgárok vagytok, akkor menj be az anyakönyvi hivatalba, és ott majd teljeskörű felvilágosítást adnak.

Jobban jársz, mint itt, ahol majd kapsz fele-felében normális és fals infókat, de legfőképpen hiányosakat.

2014. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

#2 vagyok, és pont az ilyen #1-félékről beszéltem, akik hülyeségeket írnak.

Ha mindketten magyarok vagytok, magyar lesz az anyakönyvvezető, és a magyar családjogi törvények vonatkoznak rátok, akárholis legyen az esküvő.

2014. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Ne mondd már, hogy minden trópusi szigeten van magyar anyakönyvvezető....

2014. febr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kubaban lesz az eskuvonk, lekell forditattni angolra az anyakonyvi kivonatokat igazabol ennyi

Mi a travelhouse-on keresztul valasztottuk ki kubat, mindent itthonrol szerveztem/szervezek meg magyarul ( +60.000 ) a szertartas angolul lesz. Itthon mas teendo ennel az orszagnal nincs, ugyanis elfogadjak itthon, magyarul mar hazaskent ( mrs.) Terek haza, ez a repjegy miatt fontos, aztan itthon mar csak a szemelyit stb.it kell atiratni ennyi. Viszont pl thaifoldon tartott eskuvot itthon nem fogadjak el, szoval ugyanugy vegig kell zongorazni a hazassagkotot stb.

2014. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!