Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mivel értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel értessem meg vele, hogy már nem érdekel és nincs köztünk semmi? Miért kell féltékenykednie a főnökömre?

Figyelt kérdés

Úgy adódott, hogy a volt barátomnak dolgozom. 14 éves voltam, amikor megismerkedtünk. Ő volt a gazdag, menő egyetemista, akiért odavolt mindenki, én pedig a naiv, tapasztalatlan kislány. Elvarázsolt a viselkedésével, a humorával, a magabiztosságával. Vonzott az is, hogy köztudottan "rosszfiú" volt.

Mégis együtt voltunk 4 és fél évet, úgy éreztem, tökéletes minden, mások is azt hitték, hogy megváltozott (még a családja is). Aztán megcsalt többször, mert mosolyszünet volt. A lányok között volt a saját nővérem is.

Sikerült túljutnom rajta, a vőlegényem Karácsonykor megkérte a kezemet.

Viszont mikor megtudta, hogy a volt barátomnak dolgozom, betegesen féltékeny. Úgy viselkedik néha, mintha fűvel-fával megcsalnám, és nem bízhatna bennem.



2014. márc. 30. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

Saját magából indul ki.

Amúgy tényleg nem a legjobb választás, hogy a volt fiúd a főnököd.

Ha nem akarsz állandó konfliktust, aminek csak egy lehet a vége, keress másik munkahelyet.

2014. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!