Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A "mai világban" hogy működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "mai világban" hogy működik a lánykérés? Mennyire hagyomány manapság az apától elkérni a lányt és az eljegyzés utáni ebéd v vacsora?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal. Megkérte a kezem a hétvégén. Nem élünk együtt. Szüleim kedvelik, elfogadták, ahogy engem is az ő szülei. Barátom kicsit tart attól,hogy hogy jelentsük be, mi tévők legyünk! Kérem írjatok véleményt! Előre is köszönöm!

#hagyomány #lánykérés #apától elkérni a lányt
2014. ápr. 1. 22:00
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Koszonom a pozitiv es negativ valaszokat is! Foleg azoknak koszonom akik segitettek a donteshozatalban, akik meg csak rossz indulatbol irtak, azoknak uzenem, hogy foglalkozzanak a sajat eletukkel, alakitsak ugy az eletuket, ahogy szeretnek, ahogy nekik jo. Szerintem nem en vagyok az egyetlen, akit ugy jegyeztek el, hogy meg kulon el a parjatol a csaladi haznal. Sem irott sem iratlan szabaly nincs ra, hogy csak akkor lehet jegyben jarni, ha mar egyutt eltek! Koszonom megegyszer a segitseget!
2014. ápr. 2. 10:33
 32/42 anonim válasza:
78%
Szerintem szep ha elkerik a lanyt az apatol. En is szerettem volna ha egyszer az edesapamtol kernek el de sajnos nekem ez mar nem fog megtortenni. Sztem nem az az igazi ferfi aki semmitol sem fel sztem ebbol latszik h mennyire szereti a baratnojet. Nem kell attol egyutt elni h eljegyezzek egymast majd idovel ugyis osszefognak koltozni ahogy irta a kerdezo. Nekem ugy tunik nehany valaszolo hozzaszolasabol a feltekenyseg es a rosszindulat sugarzik.
2014. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
91%

"Valamint unokahúgom (8 hónapos) pelenkájába volt rejtve a gyűrű, így még ő is a részese volt a meglepetésnek. :D "


Azért szép volt a kislány bélrendszerétől, hogy nem tett plusz ajándékot a gyűrűre :)))

2014. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
#33#-as, dupla pelenka volt rajta, és a felsőbe volt belerejtve..azért gondoltak előtte erre szerencsére, hogy máshogy is elsülhet a dolog ha nem vigyáznak eléggé, vagy ha csúszik a lánykérés. :D Egyébként nem vártuk meg, hogy muszáj legyen pelenkát cserélni, nővérem úgy "hagyta ránk", hogy legyek szíves kicserélni, mert neki már sietnie kell, úgyhogy azzal kezdtem..:)
2014. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 Korkin ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!

Először is gratulálok! Februárban volt 2 éve, hogy mi is együtt vagyunk a párommal (bár mi együtt is élünk az elejétől fogva)..de még nem volt lánykérés. Sajnos nem is érzek felőle erre utaló jeleket (bár az elején tisztáztuk, h házasságpártiak vagyunk és így szeretnénk majd élni)

Sztem semmi gond ezzel, h most kezditek el közös jövőtöket , az együtt lakást stb. és már előtte jelezte feléd, hogy komolyan gondolja. Sokkal jobb ez, mint ahogy olvasom itt sok lánytól, hogy már 5-6-10 éve együtt élnek és mégsem volt eljegyzés. Neked legalább nem kell attól félned, h majd megszokja a párod a jót melletted és közben meg elkényelmesedik.

Az apától való kikérés pedig nagyon szubjektív.

Ha majd egyszer engem is megkér a párom én is szeretném, ha kikérne apától. Egyértelmű h a választ tőlem kapja majd meg, hisz én döntök a sorsom felett, de mégis jól esne, ha felnőtt ffi módjára szembe nézne édesapámmal és azt mondaná neki, h eddig ő tartozott felelősséggel irántam, eztán pedig most ő, mint a férjem venné át ezt a szerepet. Elég különleges a kapcsolatom édesapámmal (és sztem a legtöbb lány így van ezzel), így én azt érzem, h megtisztelő lenne számára ez a cselekedet/gesztus a párom részéről. Szóval sztem mindenképp kérjen ki, félni valója nincs, sőt ettől fogva sztem apukád is jobban fogja majd tisztelni!

2014. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Biztos le leszek pontozva, de én marhára nem örülnék ha valaki az apámhoz rohanna, hogy elvehet-e. Mi vagyok én, egy életképtelen kisgyerek aki nem tud dönteni a saját életéről és az apja felügyeletére szorul, később meg a férjéére?

Nekem értelmetlennek és feleslegesnek hat ez a gesztus.

2014. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
És mikor költöztök össze?
2014. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Hát engem is elkért aputól, legalább is gondolom, mert igazából már mindenki tudta rajtam kívül :D Viszont ebédet nem akartunk, mert az én szüleim elváltak, nincsenek is jóban, az ő szülei meg nagyon messze laknak, ráadásul apukám akarta fizetni az egészet, azt meg nem akartam. Így az nem volt.
2014. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Emlékszik valaki arra a South Park részre, amikor Kyle-nak vese kell, és Cartman az egyetlen egyezés az egész városban?


Ha a szüleimtől kérne el a barátom, azt válaszolnám, amit Cartman mondott Stan-nek és Kyle-nak, hogy odaadja-e az egyik veséjét.


"Nem, nem, nem, nem, b@zmeg, nem, nem, nem!"

2014. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy te mit szeretnél. Ha szeretnéd, hogy a barátod elkérjen apukádtól, akkor emberelje meg magát,és kérjen el. Ha nem ragaszkodsz hozzá,akkor jelentsétek be közösen.
2014. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!