Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan történik az eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történik az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Eljegyzéskor a pár együtt választja ki a gyűrűt? A fiúnak is kell ilyenkor gyűrű, vagy csak elég a házasság előtt? Ja, és köves legyen a gy., vagy csak egyszerű karikka? A szülőkkel meg kellene előre beszélni? Válaszaitokat előre is köszönöm!
2007. okt. 14. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az végülis mindedj hogy van e benne kő vagy nincs. csak a menyasszonynak kell gyűrű.a szülöknek égülis nem árt ha tudnak rolla de úgy a legjobb ha ők is titokban tartják.hívd el őt vacsorázni és vacsora közben kérd meg a kezét.valami hangulatos helyen.
2007. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

még az előzőt folytatom mert azt is én írtam na az a lényeg hogy neki legyen meglepi vidd el a legjobb barátnőjét és olyat vegyél ami mindketőtöknek tetszik mert általába a barátnőknek hasonlít az izlésük.

előre is : SOK BOLDOGSÁGOT!!

2007. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt vettük meg a gyűrűt, és mindjárt jegygyűrűt, tehát nekem és páromnak is. Én nem fektetek nagy hangsúlyt a kísérő gyűrűnek.

De ha megkérn akarod párod, akkor vegyél egy női gyűrűt, ha hord, akkor ahhoz hasonlót, vagy sétálj vele a városban és álljatok meg egy kirakatban és beszélgessetek, hogy melyk tetszik neki és melyik nem. Akkor kapsz képet az izléséről.

Nekem tetszik, ha a fiú megkéri az apóstól a lány kezét , de én az eljegyzés és az igen után tenném. Manapság ez már nem szokás, de mindenképp pozitív dolgo serintem

sok sikert

2007. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az en kedvesem elmondta annak aki a lelenyegesebb: az Anyukajanak. Elmentunk nyaralni a ket Mama es mi...ott meglatott egy ekszerboltot. Odahuzott, hogy nezzuk csak meg az ekszereket..en igazabol nem szeretem az ekszereket es azota sem viselek mast csak a jeggyurut.

Csorgott a konny a szemembol. Hatalmas meglepetes volt mikor bementunk es a lancokrol a karkotokre, onnan a gyurukre vandorolt....aztan specifikusan ramutatott a jeggyurukre...

Igy lettem eljegyezve es hat ez is egy modja a dolognak...

Nagyon szemelyes, nagyon meghato, nagyon bensoseges es rendkivul csakis az tudja akit mi is beavatunk szoval szupertitkos...

2007. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!