Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek melyik gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik gyűrű lenne erre a legalkalmasabb lánykérésre?

Figyelt kérdés

Párom kezét a saját születésnapomon kérem meg (nekem ez lesz az ajándék). Titan vagy wolfram karikagyűrűvel szeretném megkérni.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]



2014. máj. 6. 09:36
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Eljegyzéskor csak a nő kezén van esetek legnagyobb részében köves gyűrű. Ha ezt megveszed akkor nem kell karika gyűrű.
2014. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki most egy köves gyűrűt, és később vegyetek KÖZÖSEN egy pár karikagyűrűt(amiket belinkeltél).
2014. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Nálunk is egyelőre én hordok csak köves eljegyzési gyűrűt, mert a karikagyűrűt közösen szeretnénk kiválasztani, ami mindkettőnknek tetszik. Valószínűleg csak az esküvő előtt vesszük majd meg őket, bár mi jövőre házasodunk, azért az közelebb van. Én a helyedben mindenképpen köves gyűrűvel kérném meg a kezét, és utána nem sokkal ha spóroltok egy kicsit akkor közösen tudtok venni magatoknak karikagyűrűt is, és legalább a párod is tud választani, meg tudja mondani milyen is tetszik neki, végülis jobb esetben életetek végéig a kezeteken lesz. Valamint személy szerint nekem karikagyűrűbe is azok tetszenek, amelyikben kis kő is van, a férfi változatában pedig nincs. Érdemes a karikagyűrűről az ő véleményét is kikérned majd.
2014. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
E, belinkelt gyűrűket csak az eljegyzésre szeretném, ezért is nem szeretnék igazi aranyt. Majd ha igent mond, és esküvőre adjuk a fejünket, akkor együtt, közösen kiválasztjuk A GYŰRŰ-t. Most ilyesmit szeretnék, köveset nem igazán, hisz se ő, se én nem hordunk ékszert, így azt túl csicsásnak találom.
2014. máj. 6. 11:47
 35/54 anonim ***** válasza:
48%
Csak akkor kérd meg, ha 1 év múlva esküvő is lesz.Ne akard, hogy szegény nő évekig csak menyasszonyi státuszban legyen.A pénz meg ne legyen kifogás az esküvőre...
2014. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
50%
akkor ez pénzkdobás, spórolj és vegyél rendeset, de ha most nem lesz lagzi ezek nem fognak több évet kibírni
2014. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Nekem speciel ezek közül a 4 . tetszik a legjobban .Bár én is azt vallom ,inkább vennél neki egy szép kis arany eljegyzési gyűrűt . Valami ilyesmit ,ha nem szereti a kiálló köveset . [link] .
2014. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha karikagyűrűitek később lesznek meg, akkor most te kísérőgyűrűt vegyél, ne karikagyűrűt.


Eljegyzési gyűrűk is vannak az oldalon nagyon szépek, és jó árban, itt nézelődj:

[link]

2014. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyébként hány évesek vagytok?
2014. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénz most minőségi karikagyűrűre és nem akarsz köves gyűrűt venni, akkor nyugodtan kérd meg gyűrű nélkül. Nem ezen van a hangsúly. Nekem is szimpatikusabb úgy az eljegyzés, hogy mind a két félnek van karikagyűrűje, ezzel is jelezve az összetartozást, a jegyességet, már az esküvő előtt is. Én sem vagyok köves gyűrű párti, mert azt bárkitől kaphat a nő, magának is vehet, nem feltétlen mondják meg róla, hogy az eljegyzési gyűrű. Szerintem beszéld meg vele, hogy szeretnéd feleségül venni, ha igent mond, akkor pedig kezdj el gyűjteni egy minőségi karikagyűrűpárra. Az hogy kétszer vegyétek meg a karikagyűrűt szerintem is felesleges. Egyébként nem a wolframmal, titániummal és társaival van a gond, hanem az arany bevonattal, mert az bizony le fog kopni, hónapokon belül. Ha nem hordtok arany ékszereket, és nektek így megfelel mehet a wolfrám karikagyűrű. (de halkan megjegyzem a titanium gyűrűk pl.: szörnyen kényelmetlenek, nehezek)
2014. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!