Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek melyik gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik gyűrű lenne erre a legalkalmasabb lánykérésre?

Figyelt kérdés

Párom kezét a saját születésnapomon kérem meg (nekem ez lesz az ajándék). Titan vagy wolfram karikagyűrűvel szeretném megkérni.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]



2014. máj. 6. 09:36
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
72%

Sajnálom, de nagyon nem tetszenek.


Eleve nem szeretem én sem a wolfrámot és társait, de ha nektek ez tetszik, még hagyján. De ezek mind akkora bumszli tömbök, mint amekkora fülbevalók a cigánylányok fülébe szoktak kolompolni. Egyszerűen ízléstelenek.


Ha már valami modern, én ilyen irányban keresgélnék:

[link]

[link]

[link]

[link]


Jó, ezek is inkább az anyacsavarra hasonlítanak mint karikagyűrűre, de egy fokkal jobbak talán.

2014. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Úú egyik se tetszik. Max az ezüst színűek. Anyagával meg lennék elégedve én utálom az aranyat, de ezek annyira unalmasak és vastagok,hogy nem.
2014. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Na és mit szólsz egy ilyenhez ? Erre már nem illik a bumfordi jelző : [link]
2014. máj. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
[link] Innen linkeltem a gyűrűt ,ami szimplán acél és mégis nőies ,szép .
2014. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
35 év és 33 év
2014. máj. 9. 14:27
 46/54 A kérdező kommentje:

Vagy ez:

[link]


vagy ez

[link]

2014. máj. 12. 07:52
 47/54 anonim ***** válasza:
Tényleg ne haragudj ,de szerintem egyik sem szép. Aranyozás le fog kopni ,a másik meg gagyi benyomást kelt . Miért az ilyen tipusúakhoz ragaszkodsz ?
2014. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

Szia .Én férfi vagyok ,de nekem sem jönnek be ezek a gyűrűk . Az áruk miatt gondolkodsz ezekben ? Ha megfogadsz egy tanácsot ,inkább gyűjtögess még pénzt ,az sem gáz ha csúszik az eljegyzés ,de olyan gyűrűt vegyél ,amitől tátva marad a párod szája .Ne sajnáld rá a pénzt ,hisz elvileg egy életre veszed a gyűrűket . Ezek a gyűrűk kb semmilyenek ! Már ne haragudj ,nem akarok sértő lenni .Vagy vegyél egy eljegyzési gyűrűt és a karikákat majd kiválasztjátok közösen . Ha ragaszkodsz a titánhoz az is van itt,de olyanok ,amik tényleg szépek : pl. : [link]

[link]

2014. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Úgy látom hiába a lebeszélő több mint 40 hozzászólás..csak akkor nem értem, hogy miért tesz fel valaki kérdést, ha nem veszi a lapot, hogy baromira rossz irányba nézelődik. Még mindig rossz ötletnek tartom ezeket a gagyi gyűrűket. Ennyiből vannak a Tesconál kirakva 100 forintossal működő ilyen kis játék automaták, szerintem tekerj egyet, hátha kidob egy gagyi gyűrűt, és máris meg van oldva a kérdés. És azok még állíthatóak is.. -.-""
2014. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Egyik sem,ez NEM eljegyzési gyűrű.
2014. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!