Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Le mondjak arról, hogy valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le mondjak arról, hogy valaha feleségül vesz, vagy megkéri a kezem?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Fél éve összeköltöztünk. Vannak kisebb összetűzések, de nem komolyak. Amikor felhozom a szót arról, hogy " de jó lesz majd ha nekünk is lesz esküvőnk" vagy " úgy várom, hogy majd egyszer te is megkérd a kezem" olyankor vagy nem mond semmit, vagy hümmög, esetleg kinevet.. Nekem ez nagyon rosszul esik, mivel én nem tudom elképzelni az életem nélküle, annyira szeretem. Múltkor felhoztam erről a szót, lefekvés előtt, mivel szerintem ezt megkellene beszélnünk, mert nem érzem, hogy ő is annyira szeretne engem, mint én őt. A válasza az volt, hogy még csak 19 éves vagyok, minek gondolkodom ilyen hülyeségeken. Nem azt mondtam neki, hogy holnap hanem majd a jövőben: 1-2 év múlva talán. Ha annyira szeret a kor nem akadály. Ő 24 éves. A másik, ami megváltozott, hogy alig mondja nekem, hogy "szeretlek". Én direkt elmondom neki naponta elég sokszor, hogy észre vegye magát, de semmi. :( Hetente egyszer, vagy szex előtt rávágja, hogy én is. Próbáltam vele megbeszélni ezeket a dolgokat, de mindent poénnak vesz és azt mondja, hogy mennyire szánalmas vagyok. Illetve a másik gond, a kommunikáció. Nagyon sokszor megbánt illetve lekezelően beszél velem. Én mindig főzök neki, tisztán tartom a lakást, mindent megteszek. Jelenleg munkát keresek, mert 2 hónapja ment tönkre a vállalkozás ahol dolgoztam és most pénzem sincs sok. Amikor hazaér sokszor tesz megjegyzéseket. Pl: az edények úgy látom szárazak, meg az ingemet ami szárad, miért teszem az ő vállfájára stb. Ráadásul piszkál, hogy az erzsébet utalványt is elköltöm és most már magánál tartja. Az elköltés az volt, hogy ételt vettem belőle, hogy főzzek neki, de most már ezt saját pénzből állom. Az exe nálam a nagy negatívum, mivel még csal most vettem rá, hogy kidobja a képét az albumából, amit végül az anyjához vitt el.. Tudni kell, hogy a kapcsolatunk elején még szerette és részletesen elmesélte a szexuális kapcsolatukat és azóta zaklatott vagyok. Vele teljesen másképp viselkedett. Ott ő volt ilyen mint én. Van egy másik oldala is ami ritkán jön elő, hogy oda jön és ölelget, de ez egyre ritkább. Ha összeveszünk és haza akarok pakolni pár napra, hogy gondolkodjak azt soha nem engedi. Mindig lefog és eröszakoskodik ilyen téren. Mit gondoltok? 19/L
2014. máj. 10. 11:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Próbaljatok felnőni! Nagyon gyerekek vagytok még!
2014. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Ez most komoly?
2014. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. Komoly. :( Szeretnék egy olyan kapcsolatban lenni, ahol lehet komolyabb dolgokról beszélgetni, nem olyan kapcsolatban mint ez. Neki mindenről csak a vicces dolgok jutnak eszébe. Úgy érzem nincs értelme ezt folytatni.
2014. máj. 10. 11:34
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit gondolok? Azt, hogy miért is vagytok ti még együtt???
2014. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
24 éves, ráadásul a hozzáállásán látszik, hogy jó neki, hogy van, aki kiszolgálja, de idegesíted azzal, hogy komoly kapcsolatot szeretnél, idegesíti, hogy ha a pénzét (utalványát) közösként használod, még akkor is, ha neki főzöl belőle...Amiket leírtál, szerintem csak idő kérdése, hogy megszabadul tőled, és éli a gondtalan életét, esetleg mással egy laza kapcsolatban, ahol nem rágják a fülét esküvővel.
2014. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Szerintetek szeret még engem?

Azt le sem írtam, amikor egyik este átjöttek a barátnőim (3 lány) és ő az egyik rokonánál aludt és a közösen kapott krémlikőrt eldugta, hogy ne igyuk meg mindet.. Aztán másnap amikor hazajött bezárt a lakásba és elvitte a kulcsot, mert félt, hogy elpakolok. Amikor hazajött még ő fenyegetett a szakítással és én alázkodtam meg neki. Szeretkeztünk este, aztán ő másnap a közös képeinket leszedte a falról és mindenről. :(

2014. máj. 10. 11:40
 7/29 anonim ***** válasza:
61%
Nem akar felségül venni,a férfial irtóznak az olyan nőktől mint te. Ne haragudj ,hogy ezt mondom ,de állandóan ezzel piszkálni egy férfit ,az szánalmas.Nem tudom miért erölködsz ennyire. Nem tudok a számodra megfelelő választ adni ,én büszke nő vagyok a te viselkedésed messze áll tőlem. Nekem nagyon sokszor kérték meg a kezem ,és nem fordítva történt.
2014. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szeret!

Ne csak az esküvőről mondj le, a kapcsolatról is. Kicsit még neked is érned kell!

2014. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem szeret, jobb híján van veled. Szerintem ideje lenne lassan elköltöznöd.
2014. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Bezár a lakásba, erőszakoskodik veled.... és te még ezek után rágod a fülét, hogy vegyen el?


Te sem vagy komplett.

2014. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!