Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párkapcsolatban élő, házasodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő, házasodni szándékozó férfiak: mennyi idő után tervezitek feleségül kérni a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi. CSAK FÉRFIAK válaszát várom, és közülük is olyanokét, akik még nem házasok. Érdekel az is, hogy beszéltetek-e már a párotokkal házasságról, gyerekekről, és miért pont akkor akarjátok eljegyezni a párotokat, amikorra tervezitek?

2014. márc. 31. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

soha


beszéltünk róla és szerencsére nem akarja magát elvetetni senkivel sem


32F

2014. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Kb. jövő ilyenkorra tervezem. Addigra a párom befejezi a sulit. Nálunk ez félig-meddig megbeszélt dolog, ugyanis a drágám hamar tisztázta, hogy maximum öt év, amit hajlandó várni, hogy gyűrűt húzzak az ujjára. Három és fél évesek leszünk akkor, amikor megkérem, én akkor leszek 27, ő 23.
2014. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
1000 ev
2014. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
2 eves kapcsolat, 1 ev együtt éles utan volt a lánykérés, egy évre ra lesz az esküvő. A lánykérés az ossze költözés napjára esett, igy láttam jonak. Gyereket nem tervezünk, a páromnak van, o eleg. 42
2014. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

beszéltünk...

eredetileg nem nagyon akartam, mert általánosságban voltak problémáim házassággal ( rossz tapasztalat, a családunkban még nem született sikeres házasság)

a párom családjában viszont csak pozitív példát látok..


nem időhöz kötöttem, hanem amikor megfelelően álltunk, ez 4,5 év után jött el..

az esküvő még 2 hónap..


azért akkor, mert akkor értük el amit akartunk, amit kitűztem magamnak...ennyi

de már előtte, mikor költöztünk tudtam(1,5 év után) hogy egyszer el akarom venni,

2014. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5.5 éve vagyunk együtt, 29/F 24/N.


Nálunk nem lesz úgymond "meglepetés" lánykérés, hiszen folyton téma volt az, hogy a jövőben miket szeretnénk megvalósítani (házasság, lakás vásárlás, gyermekvállalás).


20 hónapja albérletben élünk és jelenleg saját lakásra spórolunk. Teljesen függetlenek vagyunk anyagilag, az együttélés gond nélkül műkődik és együtt tervezzük a továbbiakat is.


Az elmúlt héten rendeltük meg a karikagyűrűket (a gyártási idő kb. 1 - 1.5 hónap).


Az okok pedig fent olvashatóak;


- szerettünk volna előtte mindenféleképpen együtt élni x ideig,

- spórolás, anyagi biztonság megteremtése (ugyan még egy lakás árát sajnos nem spóroltuk ki, de az esküvőt akár már holnap is megtarthatnánk ha szeretnénk, gond nélkül :-) )

- sokat beszélgettünk arról, hogy mit, hogyan képzelünk el a jövőben, azt is tudtuk, hogy ha működik az együttélés akkor 5 éven belül szeretnénk összeházasodni, lakást venni, gyermeket vállalni


Hát a nagy elhatározások után most éreztük úgy mindketten, hogy június 6-án egy magasabb szintre emeljük a kapcsolatunkat és 2016 áprilisában pedig megtartjuk az esküvőt. :-)


Tehát nem kell semmi nagy dologra gondolni, egyszerűen mindketten most éreztünk úgy, hogy ennek is eljött az ideje.

2014. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!