Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Barátommal két éve élünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal két éve élünk együtt. Megkérte a kezem, de én magam sem tudom miért, nemet mondtam. Meg fog kérni újra? Mikor?

Figyelt kérdés
Barátom 26 én 24 éves vagyok. Két éve élünk együtt. Egy ideje nagyon vártam, hogy mikor kéri meg már a kezem. Célozgattam is rá. Telt az idő és nem történt semmi. Bennem kialakult emiatt valamiféle dac. Ezért mikor most megkért, én nemet mondtam. Pedig a felesége akarok lenni, de miért várt eddig? Legközelebb igent fogok mondani. Szerintetek mikor kér meg megint?

2014. máj. 16. 16:03
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
96%

-.-'


Most döntsd el, hogy dacos tinédzser, vagy normális felnőtt ember akarsz lenni...

Miért kellett elutasítani? Te magad is vágytál rá. Nem csodálnám, ha ezzel a dacos, hisztis húzásoddal tönkretetted volna a kapcsolatot, hiszen ilyenkor jogosan gondolkodik el az ember fia, hogy vajon miért mondott nemet. Ez olyan mint egy nem fizikális pofon.

Nagyon buta voltál.

2014. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
95%

Elolvastam a kérdést, és az jutott eszembe, gúnyos hangon: Chh... nőőők!

Pedig nő vagyok én is. Most komolyan, ha magad sem tudod, mit akarsz, akkor mit vársz az itteni válaszadóktól?

2014. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem volt jó húzás.
2014. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Majd pislogsz mint hal a zacskóban, ha ő meg 'dac'-ból otthagy.

Mondjuk meg is érdemelnéd! Előbb fel kéne nőni, nem durcizni mint a csecsemők!

2014. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog kérni újra. Mikor? Mire? No ez a kérdés!
2014. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kér meg többet. Azért ez elég nagy arculcsapás egy pasinak.

Ő azt hitte, hogy kiugrasz majd a bőrödből örömödbe, erre meg jól lealáztad.

Jó nagy csalódást okoztál neki. Szerintem ha a felesége akarsz lenni, akkor gyorsan megkéred te az ő kezét. Aztán a történteket meg megpróbálod kidumálni valahogy.

2014. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Őszödi Ferenc ***** válasza:
89%
Nem lesz legközelebb. Ez egy egyfordulós dolog volt.
2014. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
97%

"Pedig a felesége akarok lenni, de miért várt eddig?"


Édes jó Isten! Miért várt eddig? Két éve éltek együtt, és ő még csak 26. Hova a fenébe rohant volna eddig? Előtte hány évig jártatok? Egyáltalán nem késett el semmivel, azért nemet mondani, mert szerinted így volt... hát... te tudod. Most lesheted, mikor kér meg legközelebb. Szerintem soha!

2014. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
90%

A pasid jó hlye, ha nem dobott azonnal, én legalábbis tuti kivágtalak volna, mint macskát szrni.


Gyerek vagy te még a kapcsolatosdihoz, miért rabolod szegény srác idejét? Előbb nőj fel, és utána kezdj bárkivel randizni, stb., nem most hü.lyíteni a másikat.


Dacból mondtál nemet - őszintén, NORMÁLIS vagy?! Egyáltalán beleképzelted magad a barátod helyébe?

1. azzal, hogy nemet mondtál, azt adtad a tudtára, hogy alkalmi szórakozásnak épp jó, de nem tervezel hosszú távon vele

2. ő végre-valahára összeszedi a bátorságát (ez ugyanis ÉRTELMES emberek számára komoly döntés), erre visszautasítod, ráadásul úgy, hogy előtte még a lánykérésért kapálóztál

3. megfogalmazódik benne a kérdés, vajon TÉNYLEG egy ilyen kiszámíthatatlan nővel akarja-e leélni az életét (remélem, a saját válasza "nem" lesz, és keres egy éretten gondolkodó társat)


"Pedig a felesége akarok lenni, de miért várt eddig?" - ezek szerint nem akarhatsz annyira.

"Legközelebb igent fogok mondani" - ha LESZ legközelebb (van egy pici sütije, nem)

"Szerintetek mikor kér meg megint?" - HA egyáltalán megkér megint, számíts rá, hogy jó soká, de szerintem most inkább a kapcsolatotokon, az érzéseid mélységén, a tetteiden gondolkodik, meg azon, van-e értelme folytatni veled.


Sok sikert!

2014. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
83%

Ilyenkor szégyellem, hogy nő vagyok.


Már miért kéne megkérnie újra? Igazából még az is bőven benne van a pakliban, hogy ezek után elhagy.

Edd meg amit főztél!

2014. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!