Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tudnátok ajánlani olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani olyan netoldalakat amikröl lehet rendelni ezüst eljegyzési gyürüt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem találtam szép gyürüket neten idáig, ezért gondoltam megkérdezem ti hátna tudnátok ajánlani pár olyan oldalt amiken esetleg találhatnék szép gyürüt :)

Ma még ha belinketek pár oldalt megnézem, de holnap elnézek egy két ékszer üzletbe is :)



2014. júl. 7. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Találtam egyet ami tetszene [link] csak az a baj hogy 65 ös méretben nincs :( elméletileg 65 ös gyürü lenne jó a barátnömnek de nem találok neten :(
2014. júl. 7. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Kérdés: Neked tetszik, vagy neki tetszene? :) Amúgy amikor nem lóg ki annyira a kő, az praktikusabb lehet, kevésbé akad bele tuhába, kevésbé veri be valahova.... ;)

2014. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Véletlen megtalálta a barátnöm a gépre lementett gyürüket :) és erra a virágosra mondta hogy ez de szép *.*
2014. júl. 7. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy ötvöst akkor, mennyiért tudná megcsinálni. :)
2014. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!