Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok erről a kijelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kijelentésről? ("még csajozni akarok")

Figyelt kérdés

A párommal lassan 5 éve vagyunk együtt, fiatalok vagyunk (22,23 évesek).

Régóta komolyan gondoljuk, lényegében a kezdetektől.

Úgy tervezzük 2 év múlva házasodunk.

Volt egy veszekedésünk, abszolút nem az "élés" kapcsán, amikor ittasan közölte, hogy neki még élnie kéne, meg csajozni.

A "csajozós" időszak kiesett az életéből, mert az előző komoly kapcsolata után szinte rögtön én következtem, mert szerelmes volt belém, és hónapokon keresztül hódított.

Tehát nem él igazi szingli életet. (Igazából én sem, de engem jelenleg nem zavar).


Rosszul gondolom azt ha így gondolkodik akkor valószínű mégse kap meg mindent tőlem?

Ma, hogy már józan nem ért teljesen egyet a minapi kijelentésével.

De tudom, hogy belül így gondolja...

Volt egy-két egy éjszakás kalandja az előző barátnője alatt, amikor épp szüneteltek (eléggé viharos kapcsolat volt), ami után nekem panaszkodott (barátok voltunk), hogy ez mennyire nem az ő világa...


Úgy gondolom, ha szerinte még élnie kellene, akkor éljen nem?


Elveszíteni nem akar... De úgy gondolom ha most nem is, később lehet előtörne ez az énje. Vagy mégse én vagyok neki A.


Mi a véleményetek...?


(Még nem vagyunk jegyesek)


2014. júl. 10. 20:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy veszekedtetek és hozzád vágott valamit amivel tudta hogy megsért ennyi.

Húszas évek elején én sem házasodnék annak inkább a végén van az ideje szerintem.

2014. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

"mert az előző komoly kapcsolata után szinte rögtön én következtem, mert szerelmes volt belém, és hónapokon keresztül hódított. "


Ezt a mondatot nem tudom értelmezni. Milyen előző komoly kapcsolata? 17 évesen jöttetek össze. Nektek is maximum 1-2 éve komolyabb a kapcsolatotk (bár a leírás alapján talán mégsem), előtte maximum járt valakivel vagy maszatoltak egy másik kislánnyal.


"Volt egy-két egy éjszakás kalandja az előző barátnője alatt, amikor épp szüneteltek (eléggé viharos kapcsolat volt), ami után nekem panaszkodott (barátok voltunk), hogy ez mennyire nem az ő világa...


Úgy gondolom, ha szerinte még élnie kellene, akkor éljen nem?"


Te! Ennek a gyereknek nem élnie kell, hanem felnőnie! De az, hogy ilyen körülmények között nem érdemes mellette vesztegetned az idődet, az 100%.

2014. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Nem értem mi a probléma...

Az előző barátnője több, mint 5 éve volt...

Azóta felnőtt.


A viharokról kérlek nem ő tehetett, ismertem a lányt, ribi volt.

Össze-vissza csalta.

Amikor épp külön voltak lefeküdt a párom is valakivel.

Ennyi a történés.


Nem hiszem, hogy az 5 évvel ezelőtti kapcsolatáról kellene következtetést levonni, meg minősíteni, köszönöm.


Amúgy meg nagyon régóta ismertük egymást, és amikor a csaj megcsalta többször is elkezdett felém kacsintgatni de csak elméletben.

Amikor szét mentek, akkor kezdte "komolyabban" de kezdetekben se volt még semmi.


2 évig voltak együtt azért neveztem komoly kapcsolatnak. Vagy minek kellene neveznem?

2014. júl. 10. 20:27
 4/31 anonim ***** válasza:
68%

Járásnak. 16 évesen járogat az ember, nem komoly kapcsolata van.


Együtt éltek ti egyáltalán?

2014. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen igaza van.Jó nagy marhák vagytok, hogy a legszebb fiatal éveiteket elpocsékoljátok.Akkor 17 évesen jöttetek össze ugye?ennyi idősen nem annak van itt az ideje, hogy az ember házaspárt játsszon, hanem hogy kiszórakozza magát, bulizzon, pasizzon, csajozzon, ismerkedjen.Összejöttök 17 évesen, aztán együtt vagytok 5-6 évet, addigra jól meg is unjátok egymást, de ugye ott a megszokás, ami összetart, aztán házasság, aztán ebből lesz majd az, hogy férj-feleség külön jár bulizni, megcsalják egymást, mert időközben rájönnek, hogy baromira nem élték ki magukat akkor, amikor ennek lett volna az ideje.Akkor már sztem jobb,ha az ember előbb éli ki magát:-)Lányoknál még hagyján, de a pasik mások.Őket hajtja az ösztön.Lehet, hogy eddig nem volt egy nagy hódító, de ő is férfi, és előbb-utóbb ő is kíváncsi lesz más nőkre is, mivel még alig van tapasztalata.És amint az ábra mutatja, már dolgozik is benne ez a gondolat, máskülönben nem mondta volna ezt neked részegen.És azt kell, hogy mondjam, hogy ez teljesen normális viselkedés a részéről.
2014. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
A párod még kisfiú agyilag. Érdemes átgondolni, hogy tényleg alkalmas e komoly kapcsolatra és hogy ilyen fiatalon lekösse magát. Sajnos már sokszor láttam, hogy a férfi aki úgy érzi, hogy kimaradt ez az életéből a 30-40-es éveiben fűvel-fával csalta a feleségét...
2014. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
49%
Felnőtt???most nem azért, de sztem egy pasit kb 35 éves kora után lehet felnőttnek nevezni.Bár azért elismerem, vannak kivételek.
2014. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
41%

23 éves,éljen!Nehogy megállapodjon...bolond lenne!:)


18/L

2014. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Úristen!

Ti miről beszéltek?

Mióta működik úgy, hogy összejössz egy remek emberrel, imádod, szereted, 5év után sem unod, remekül szórakoztok együtt és akkor dobod, mert ezek a legszebb éveid???

Az, hogy te nem találtál megfelelő embert attól még nem biztos, hogy mindenki hülye aki igen.

Nem biztos, hogy így terveztem az életemet, hogy 17 évesen leláncoljam magam, de mégis mit kéne tenni komolyan?


Elméletben könnyű beszélni...

2014. júl. 10. 20:34
 10/31 anonim ***** válasza:
29%
még NAGYON-NAGYON FIATALOK vagytok...
2014. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!