Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok erről a kijelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kijelentésről? ("még csajozni akarok")

Figyelt kérdés

A párommal lassan 5 éve vagyunk együtt, fiatalok vagyunk (22,23 évesek).

Régóta komolyan gondoljuk, lényegében a kezdetektől.

Úgy tervezzük 2 év múlva házasodunk.

Volt egy veszekedésünk, abszolút nem az "élés" kapcsán, amikor ittasan közölte, hogy neki még élnie kéne, meg csajozni.

A "csajozós" időszak kiesett az életéből, mert az előző komoly kapcsolata után szinte rögtön én következtem, mert szerelmes volt belém, és hónapokon keresztül hódított.

Tehát nem él igazi szingli életet. (Igazából én sem, de engem jelenleg nem zavar).


Rosszul gondolom azt ha így gondolkodik akkor valószínű mégse kap meg mindent tőlem?

Ma, hogy már józan nem ért teljesen egyet a minapi kijelentésével.

De tudom, hogy belül így gondolja...

Volt egy-két egy éjszakás kalandja az előző barátnője alatt, amikor épp szüneteltek (eléggé viharos kapcsolat volt), ami után nekem panaszkodott (barátok voltunk), hogy ez mennyire nem az ő világa...


Úgy gondolom, ha szerinte még élnie kellene, akkor éljen nem?


Elveszíteni nem akar... De úgy gondolom ha most nem is, később lehet előtörne ez az énje. Vagy mégse én vagyok neki A.


Mi a véleményetek...?


(Még nem vagyunk jegyesek)


2014. júl. 10. 20:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy a részegséget használta fel, hogy kimondja amit valójában érez és gondol, és amit józanul nem mert a szemedbe mondani.


Ha nekem ilyet mondott volna a férjem , helyben szakítottam volna vele. Ha csajozni akar akkor menjen, de ne is jöjjön vissza.


Amúgy én 25, ő 22 éves volt amikor összeházasodtunk 1,5 év után. Nekem volt pár kapcsolatom mire összejöttünk, mivel idősebb vagyok egy kicsit, neki én vagyok az első. Megtehette volna, hogy végig dugja a középiskolát, de nem tette, mert nem akarta, nem vágyott rá. Neki az igazi nagy szerelem kellett, és arra várt. Ő az a típus aki 1 emberrel éli ki magát. Nekünk így volt jó, boldogok vagyunk. Azt is mondta, ha újra csinálhatná, csak annyin változtatna, hogy fél év után elvesz, nem várt volna még egy évet:D


Nem is értem miért vágynak az emberek arra hogy kiélés címén fűvel fával összefeküdjenek.... Én is szerelmet kerestem, csak sokáig tartott megtalálni. Ezért volt pár előző pasi az életemben....Annak örültem volna a legjobban, ha korábban ismerkedünk meg, hogy elsők legyünk egymásnak... sok év csalódástól és szenvedéstől kímélt volna meg.

2014. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!