Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok erről a kijelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a kijelentésről? ("még csajozni akarok")

Figyelt kérdés

A párommal lassan 5 éve vagyunk együtt, fiatalok vagyunk (22,23 évesek).

Régóta komolyan gondoljuk, lényegében a kezdetektől.

Úgy tervezzük 2 év múlva házasodunk.

Volt egy veszekedésünk, abszolút nem az "élés" kapcsán, amikor ittasan közölte, hogy neki még élnie kéne, meg csajozni.

A "csajozós" időszak kiesett az életéből, mert az előző komoly kapcsolata után szinte rögtön én következtem, mert szerelmes volt belém, és hónapokon keresztül hódított.

Tehát nem él igazi szingli életet. (Igazából én sem, de engem jelenleg nem zavar).


Rosszul gondolom azt ha így gondolkodik akkor valószínű mégse kap meg mindent tőlem?

Ma, hogy már józan nem ért teljesen egyet a minapi kijelentésével.

De tudom, hogy belül így gondolja...

Volt egy-két egy éjszakás kalandja az előző barátnője alatt, amikor épp szüneteltek (eléggé viharos kapcsolat volt), ami után nekem panaszkodott (barátok voltunk), hogy ez mennyire nem az ő világa...


Úgy gondolom, ha szerinte még élnie kellene, akkor éljen nem?


Elveszíteni nem akar... De úgy gondolom ha most nem is, később lehet előtörne ez az énje. Vagy mégse én vagyok neki A.


Mi a véleményetek...?


(Még nem vagyunk jegyesek)


2014. júl. 10. 20:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
78%
17 évesen jöttem én is össze valakivel, akivel 6 évet voltam..naná, hogy ugy gondoltam, hogy ö az igazi, ö az akitöl gyereket szeretnék, akivel le szeretném élni az életemet... (elötte volt 3-4 latymatag "kapcsolatom", ugyhogy ugy gondoltam a viszonyitási alap megvan..mert ö annyiban más..és váu..) hál istennek vége lett, rá kellett jönni, hogy ez csak egy ilyen "tini szerelem" volt..oh igen, imádtuk szerettük egymást..de hagyjuk már ezt ..egy 22-23 éves emberke semmit sem tud még.. 30 évesen férjhez mentem, addig meg "éltem!"...
2014. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
60%
Látod, pont ez az, hogy te még nagyon fiatal vagy, neked most még úgy tűnik, hogy ő a világ közepe, de 99,99% hogy egy pár év múlva ha visszagondolsz, majd te is látni fogod, hogy nem ő volt az.Ez úgy működik, hogy jön a nagy Ő, aztán jön majd egy még nagyobb, aztán egy még nagyobb, aztán majd egyszer megérkezik az igazi is.De ezt próbálgatni kell.:-) Igen, vannak olyan szerencsések is, akik egyből megtalálják, de az sztem kb 10000-ből egy pár.
2014. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
98%
Az 5-ös vàlaszolóval nem értek egyet! Én és a férjem is 17 évesek voltunk amikor összejöttünk. Ennek 13 éve. 2 éve vagyunk hàzasok. Minden jól működik köztünk. Fiatalok voltunk mikor összejöttünk igen, és? Még mindig boldogok vagyunk. :) Vannak kivételek szóval ne àltalànosíts! :)
2014. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom,hogy ne légy senki "tartalék párja" különösen nem 22 évesen.A hűség! kortól független.Ha menni akar, menjen.
2014. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 Vass Sándor válasza:
41%
Várjatok még pár évet avval az együttéléssel..
2014. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
59%
Már pedig az 5-nek igaza van,meg az utána iroknak is:))bezony nem ez a pasi a világ közepe.5év,na ne mond imádod stb stb..megszoktad,közben elfutnak mellettetek az évek.5év már egy házasságba is sok.Nem is éltetek,de majd megbánod.és igaza van a pasinak neki még élnie kell,meg neked is kéne
2014. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Minden helyzet/ember más.


Kíváncsi lennék, hogy itt sokan hogyan állíthatjátok azt, hogy nekem nem ő az "igazi".

(Már ha van ilyen)

5 éve vagyunk, már nincs lila köd...


Az, hogy te megjártad, megvilágosodtál, 30 évesen találtad meg az embered nem jelent semmit.


Azért persze köszönöm a tapasztalatokat, de a kiokításból nem kérek, hogy "nem ő az igazi" és egyebek.

Ezt majd én eldöntöm.

2014. júl. 10. 20:58
 18/31 anonim ***** válasza:
44%
Akkor miért írsz ki kérdést és minden válaszoddal provokálsz bennünket? Feltettél egy kérdést, de a beérkező válaszokat degradálod... Inkább töröld ki, a kérdésed is és Te is komolytalan vagy. Nem az életkor adja az intelligenciát...
2014. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
36%
Együtt éltek? Ha nem, akkor ez nem "komoly kapcsolat", csa járás, találkozgatás, szex.
2014. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt komolyan nem értem.

Ha valaki minden tekintetben boldog a párkapcsolatában, akkor se a nő nem jelenti ki azt, hogy pasizni akar, sem a pasi, hogy csajozni akar.


Veled él, akkor TE VAGY A CSAJ, akivel "csajozik"!!!!

Ez olyan mintha megtalálnám álmaim házát, de nem venném meg, mert én még válogatok.

De miért????


Az csajozik, pasizik, aki nem akar vagy tud megállapodni, tehát próbálgatja a párkapcsolatait amíg meg nem találja az igazit.

Ha én millió százalékig meg vagyok elégedve a párommal, akkor nem vágyom kaland után.

Itt valami nem stimmel.


Szerintem valami kimaradt a történetből.


Mi az hogy valaki élni akar?

Ha annyira happy köztetek minden, akkor EGYÜTT is lehet élni, bulizni, szórakozni, akármi.


Én 34 vagyok, és párkapcsolatban élek már egy jó ideje, de ÉLEK, vagyis ÉLÜNK.


Az nem egy törvény, hogy valakinek legyen az életében X év, amikor egyedül "élnie" kell.

2014. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!