Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez jelent valamit? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? Mennyire lehet jel? Felpróbálgatja a kedvenc gyűrűm.

Figyelt kérdés

20 illetve 22 évesek vagyunk. Én most gyakornok vagyok, nemsokára végzek egy sulit és vár a jobb munka, ő régebb óta dolgozik.

8 hónapja vagyunk együtt, érdekesen kerültünk össze(előző évben csak pár hétig voltunk együtt, mivel ő kiment külföldre - futó kalandnak véltem). Majd idén majdnem napra pontosan az elválás időpontjában felvettük a kapcsolatot újra, egyszer csak úgy találkoztunk, utána egyből randira is hívott, mint kiderült (barátok is igazolták) hogy utánam nem volt senkije. Nekem se.


Azóta is együtt vagyunk, már az első randin a jövőről beszélgetett velem, ő hozta fel és azóta is tervez velem. Tökéletes az összhang, szeretjük egymást, nem vitázunk - értelmesen megbeszéljük bármi van, bár nem igazán van ilyen( kop kop kop), nem egyszer csörren meg a telefonunk amikor a másikra gondolunk, vagy akartunk mondani valamit, a másik is hasonlót. Szóval ilyen aranyos dolgok. Kétlaki életem van, nála egy egész szekrényt kaptam, hogy bármit, ami kell vigyek és legyen ott. Itthonról dolgozom, így sokat vagyok ott. Főzök neki, amit imád, anyánál hangoztatja, hogy mennyivel jobb az enyém (gondolhatjátok! :) ) stb és 2-3 hete lekapta a gyűrűmet (ballagásomra kaptam régen) az ujjamról és felvette, azóta pedig emlegeti néha hogy neki az pontosan meddig megy fel a kisujjára. Ez tegnap jutott eszembe, addig nem tulajdonítottam neki jelentőséget. De rájöttem, hogy gyakran NÉ-nek nevez ( a saját nevéhez teszi és mondja pl este amikor odabújik hozzám) és a közös barátoknak is: asszonykám-ként szokott nevezni, aranyosan. A nagy szülők meg kérdezik, mikor lesz esküvő (mindig) és ő hamarabb válaszol hogy majd eljön az is papa! Ezt most raktam össze, eddig csak mosolyogtam ezeken.

Bocsánat, hogy hosszú lett, de gondoltam jobb tudni a részleteket! :)

Hátha van valakinek ilyen tapasztalata.


2014. aug. 27. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nemsokára megkéri a kezedet.
2014. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek biztos, hogy jelek, nekem sosem mondta a férjem esküvőnk előtt, hogy né, vagy asszonykám, gyűrűkről se nagyon akart hallani, a férfiak inkább kerülni szokták ezt a témát, kicsit furcsa is nekem a sztori, de ha nem egy oltári nagy átb.aszásról van szó (szerintem nem arról) akkor csak azt jelentheti, hogy el akar venni.
2014. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tervezi, hogy megkéri a kezed, de ne éld azért bele magad, mert lehet hogy nem most akarja, majd később valamikor. Mi nem tudhatjuk ezt pontosan. De a leírtak alapján nagyon aranyos pár vagytok :) Sok boldogságot! Ha mégse kérné meg a kezed, nehogy keseregj, ha ilyen jól megvagytok, biztos eljön annak is az ideje. :)ne ezen gondolkodj, éljétek a kis mindennapjaitokat :)
2014. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedj, de ne követelj, várd, legyen szép élmény, de ne csalódj, ha nem kapkodja el a lánykérést. Szeret. Aranyosak vagytok, és ez így van rendben. Legyetek boldogok sokáig! :)
2014. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem, nem élem bele magam, eddig nem is figyeltem ezekre, jobban a pillanatnyi élményekkel voltam elfoglalva és ma ahogy felvettem a gyűrűmet, beugrott, hogy hoppá! :) Biztos meglepődnék, még így is! Ismerve magam!


Egyébként nagyon őszinte, szókimondó, ami a szívén az a száján, persze nem megbántóan!

Köszönjük szépen! :)


Akkor ezek jó jelek, még ha nem is most.

2014. aug. 27. 21:32
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

N menj olyan pasihoz aki az első randin a jövőről beszél.

Ne menj olyan pasihoz akivel mindenben egyetértesz.


És ez a tapasztalat...

2014. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem életünk első randija volt az, amin beszéltünk erről :) Ebben nekem is van rossz tapasztalatom (ígért mindent és lásd semmi...)

Amúgy az 2012-ben volt, akkor nem esett róla szó, egy hónapot voltunk együtt, akkor nem volt ilyesmi. Majd '13 januárban kellett kimenni külföldre dolgozni.


Természetesen most se értünk mindenben egyet,viszont meg tudjuk beszélni és tiszteljük ha valamit máshogy dönt, de szerencsére az értékrend egyezik és azért a gondolkodásmód is az életről. A szülők is mindenki-mindenkivel jól kijön és örülnek nekünk, támogatnak minket! :)

2014. aug. 27. 21:51
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg aranyosnak tűntök :) Örvendek, hogy vannak még ilyen párok.


DE! én 20 évesen, 8 hónap után, nem köteleződnék el, még várnám, hogy teljen az idő egy kicsit...


Egy kedves pszichológus kollegám és barátom, mondta egyszer, hogy a párkapcsolat az első vízválasztó veszekedésnél kezdődik. Vagyis akkor, akikor először azt érzed, hogy a fene egye meg, Te jobbra én balra...Ha utána megtudjátok beszélni, lerendezni és túl tudtok lépni a dolgokon, akkor kezdődik...:) Megfontolandó....



Egyébként a hozzászólásom első részével nem akartam azt mondani, hogy nem tarthat örökké a kapcsolatotok...csak a 8 hónapot és a 20 évet érzem kicsit korainak. Az is igaz, hogy ha 20 évesen mondok igen-t a vőlegényemnek valószínűleg ugyanitt lennénk:) Viszont akkoriban úgy gondoltam, hogy túl fiatalok vagyunk ahhoz, hogy egy ilyen horderejű döntést meghozzunk.



Légy türelmes és nagyon boldog, ha megkérik a kezedet :)


Üdv,

24-N

2014. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Oh, teljesen megértelek, azért persze én is kicsit korainak találnám, meg nem is most, csak majd, egyszer, ha tényleg úgy alakulunk ( lásd a jelek miatt gondoltam erre :) nekem a munka például, azt szeretném tutira megvárni és rendeződni benne) és utána.

Pár éve még a gondolattal is ki lehetett űzni a világból! :D


Bár néha a környezetünkben élő "párok" viselkedéséhez képest kicsit öregebbeknek érezzük magunkat. Vagyis, hogy nem úgy viselkedünk, nem keresgélünk már, nekem is és neki is volt kapcsolata, hosszúak - rövidek, de nem elsők vagyunk. Csak első ilyen jó kapcsolat, ahol testvérek és barátok is vagyunk, mert bármiről bárhogy bármikor tudunk beszélni.

Én a legjobban azon lepődtem meg, hogy beültetett az autójába a nyáron egy üres, kihalt parkolóba és vezessünk! Nincs jogsim, de ő elkezdett tanítani ott! Pedig még a haverjának se adja oda az autót, egyedül apukájának. Jó érzés volt. :)

2014. aug. 27. 22:30
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Testvérek és barátok is vagyunk :) Ez édi...


Én is ezt szoktam mondani, hogy ő a legjobb barátom és a bátyám is :D


Amúgy értem amit mondasz...mi 18 éves korunk óta vagyunk együtt (én 17 voltam). Ahogy Őt megtaláltam, utána sosem kerestem mást, Ő sem. Elsőre úgy gondoltuk, hogy ebből házasság lesz...csak hát kitolódik minden...sok év egyetem... Szerettünk volna ilyen téren egyenesbe jutni (nekem legyen munkám, ő fejezze be a 6 évet...) aztán házasság, így eljegyzésünk volt, esküvő jövő nyáron (addigra 8!!! éve leszünk együtt :-O) Persze nem célzok arra, hogy ez így helyes, mi sem így terveztük, csak az élethelyzet nem adott lehetőséget, hogy hamarabb összeházasodjunk :)


Azt is értem, hogy mit értesz azon, hogy mások komolytalanabbak, én is így érzem, sokszor még most is...az elmúlt 7 évben sokan nősültek körülöttünk 1-2 év vagy fél év után, nagy dínom dánommal, néhánynak már válás a vége...a többiek meg keresgélnek még. Nem vagyunk egyformák! :)


Sok szerencsét még egyszer, a 24-N voltam ismét

2014. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!