Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez jelent valamit? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? Mennyire lehet jel? Felpróbálgatja a kedvenc gyűrűm.

Figyelt kérdés

20 illetve 22 évesek vagyunk. Én most gyakornok vagyok, nemsokára végzek egy sulit és vár a jobb munka, ő régebb óta dolgozik.

8 hónapja vagyunk együtt, érdekesen kerültünk össze(előző évben csak pár hétig voltunk együtt, mivel ő kiment külföldre - futó kalandnak véltem). Majd idén majdnem napra pontosan az elválás időpontjában felvettük a kapcsolatot újra, egyszer csak úgy találkoztunk, utána egyből randira is hívott, mint kiderült (barátok is igazolták) hogy utánam nem volt senkije. Nekem se.


Azóta is együtt vagyunk, már az első randin a jövőről beszélgetett velem, ő hozta fel és azóta is tervez velem. Tökéletes az összhang, szeretjük egymást, nem vitázunk - értelmesen megbeszéljük bármi van, bár nem igazán van ilyen( kop kop kop), nem egyszer csörren meg a telefonunk amikor a másikra gondolunk, vagy akartunk mondani valamit, a másik is hasonlót. Szóval ilyen aranyos dolgok. Kétlaki életem van, nála egy egész szekrényt kaptam, hogy bármit, ami kell vigyek és legyen ott. Itthonról dolgozom, így sokat vagyok ott. Főzök neki, amit imád, anyánál hangoztatja, hogy mennyivel jobb az enyém (gondolhatjátok! :) ) stb és 2-3 hete lekapta a gyűrűmet (ballagásomra kaptam régen) az ujjamról és felvette, azóta pedig emlegeti néha hogy neki az pontosan meddig megy fel a kisujjára. Ez tegnap jutott eszembe, addig nem tulajdonítottam neki jelentőséget. De rájöttem, hogy gyakran NÉ-nek nevez ( a saját nevéhez teszi és mondja pl este amikor odabújik hozzám) és a közös barátoknak is: asszonykám-ként szokott nevezni, aranyosan. A nagy szülők meg kérdezik, mikor lesz esküvő (mindig) és ő hamarabb válaszol hogy majd eljön az is papa! Ezt most raktam össze, eddig csak mosolyogtam ezeken.

Bocsánat, hogy hosszú lett, de gondoltam jobb tudni a részleteket! :)

Hátha van valakinek ilyen tapasztalata.


2014. aug. 27. 21:18
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Ha már itt tartunk: szövegértés 1-es.


Miféle általánosításaimról írsz? Nem hogy több, de egyetlen egy dolog tekintetében sem általánosítottam.

2014. szept. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!