Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor kérjem meg a kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kérjem meg a kezét?

Figyelt kérdés
A barátnőm 17 éves én pedig 21. És együtt vagyunk már két éve, és mondtam neki, hogy nemsokára szeretném megkérni a kezét és azt mondta, hogy rendben de először szeretné befejezni a sulit, és a suli végén megkérhetem. Várjak még addig ami kb 2 év vagy léphetek hamarabb?

2014. szept. 4. 11:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%

Tudjuk utolsó, és dicsekedj még el vele, hogy már 2.5 éve együtt vagytok és kemény 1 éve házasodik is, és MÉG MINDIG jó a kapcsolatotok! HÚha!


összeköltözés nélkül semmi értelme az eljegyzésnek, nem ismeritek igazán egymást, amíg nem éltek együtt.

2014. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, vannak emberek akik képesek arra, hogy tényleges együttélés nélkül is megismerjék egymást, és tudják!, hogy mibe mennek bele. Plusz senki nem mondta, hogy kötelező 1 év után összeköltözés nélkül házasodni. Ha neked 5 év kell valakit megismerni együtt éléssel, az a te dolgod. Nekünk nem kellett ennyi. Pont.


Én nem kötöttem beléd, te se tedd. Fogadd el ha nem mindenki gondolkodik úgy ahogy te.

2014. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Akkor kéred meg amikor akarod:)
2014. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Nézd, vannak emberek akik képesek arra, hogy tényleges együttélés nélkül is megismerjék egymást"


Nem, nincsenek ilyen emberek, csak olyan idióták mint te, akik még a húszas éveik elején mozognak, és ennyire naivak.


Fizikai képtelenség úgy kiismerni valakit, hogy nem éltek együtt, ugyanis kétmillió meg háromszázezer olyan szokása, hangulata van, amivel így nem szembesül a másik.

2014. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Drága, abba bele sem gondoltál hogy a járogatás, meg az összeköltözés között az ember mennyi időt tölt a párjával? Akkor gondolkodj el rajta, mert nem mindenkinél heti 2-3 összefutás dugásra a divat...Úgy valóban nem lehet valakit megismerni.


Ha több időt töltenek együtt, akkor igen, lehetséges a megismerés. Egyébként nem 2,5 éves a kapcsolatom és nem 1 év után házasodtam. Valamint nem vagyok már hú de fiatal sem.

2014. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Pont 28 másik kérdésnél elemezted ki, hogy egy évre házasodtatok és "lassan" 3 éve együtt is vagytok, szóval most akkor mikor hazudtál, akkor vagy most?

Ne haragudj, de röhejes, hogy névvel feltüntetve 26x leírod ugyanazt, legalább 50-en szóltak már neked, hogy egyszerűen buta és naiv vagy, de nem esik le.


Teljesen mindegy, hogy ti heti 4x dugtatok más meg heti 9x, nem attól ismered meg a másikat hogy eljön a gyerekszobádba néha megkukizni.

2014. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Teljesen mindegy, hogy ti heti 4x dugtatok más meg heti 9x, nem attól ismered meg a másikat hogy eljön a gyerekszobádba néha megkukizni."


Akkor képzeld, mi nem csak dugtunk az együtt járásunk alatt:) heti 5 napot töltöttünk együtt átlagosan és kettőre hazamentünk a szülői házba mindketten. 1 év után volt tényleges összeköltözés.


Egyébként látom nem sikerült elolvasni amit írtam (ezek szerint), mert nem 1 év után házasodtunk és nem 3 éve vagyunk együtt. Ezt így honnan is szedted? Össze vissza beszélsz...legalább olvasd el az adatokat rendesen, ha meg akarsz hazudtolni valakit:)

2014. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Úúúú, anyuciéknál ott lehetettek 5x pár órát egy héten! Azta! Jujj! Most aztán jól ismeritek egymást.
2014. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Csak felvilágosítalak, hogy


az 5 napot töltöttünk együtt hetente, és


az "anyuciéknál ott lehetettek 5x pár órát egy héten! ", nem ugyanaz, de ne zavarjon:) Szövegértés karó...


Mert számításaim szerint az 5 nap, nem egyenlő 5x pár órával hetente.


De jó lenne ha lezárnánk ezt, mert nem arról szól a kérdés amiről te vitatkozol.

Hanem arról hogy mikor kérje meg a kérdező a barátnőjét: amire az én válaszom az volt, hogy legalább iskola befejezése után, és nem kötelező megvárni az együtt élést sem.


Ha van rá mód senki ne kössön bele a másik válaszába. Nekem más a véleményem. (ahogy más is írta már, más hasonló kérdéseknél, hogy nem kell feltétlenül várni az eljegyzéssel az együtt élésig, mert nem esküvőről van szó)


És neked is más a véleményed. Pont. Legyen elég ebből.

2014. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Nem, nincsenek ilyen emberek, csak olyan idióták mint te, akik még a húszas éveik elején mozognak, és ennyire naivak.


Fizikai képtelenség úgy kiismerni valakit, hogy nem éltek együtt, ugyanis kétmillió meg háromszázezer olyan szokása, hangulata van, amivel így nem szembesül a másik."


De buta vagy, komolyan.. Képzeld, szüleim egy napot nem éltek együtt házasság előtt és már 27 éve boldog házasok. :)) Nekik akkor hogy sikerült? Biztos "véletlen"... Na, ennyit a kis elméletedről. Nem kell ahhoz együtt élni, hogy valakit igazán megismerjünk. Ilyen erővel a legközelebbi barátainkat sem ismerjük eléggé... Inkább az a kulcs, hogy az együtt töltött időt tartalmasan töltsék el a párok és sokat beszélgessenek. Az, hogy ma az emberek erre alig képesek az már más kérdés. De akinél ez hiányzik, ott az együttélés sem fogja megoldani a dolgokat.

2014. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!