Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mikor kérjem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikor kérjem meg a párom kezét? Ebben az évben vagy várjak még egy évet? Akik az előző két kérdésemnél segítettek azok válaszát várom igazán! De mindenki válaszát várom.

Figyelt kérdés
Tetem fel már ugye 2 kérdés ugye hogy a párom sok mindent nem mond el s hogy nem tudja mit érez és hogy nem boldog...azóta nagyon sokat beszélünk s még mindig nézegeti az eljegyzési gyűrűket s az esküvői ruhákat. Egyre többet mondja hogy szeret s nem veszekszünk kis apróságokon. Megbeszéltük a telefonos dolgot is.. boldogabbnak látom de nem tudom hogy amit elterveztem hogy megkérem a kezét.. hogy hogy legyen.... megkérjem most ebben az évben vagy inkább később??

2014. jún. 28. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Tök mindegy, ennek a szétzilált kapcsolatnak úgyis válás lesz a vége. Tipikus példája vagytok annak, amikor egy boldogtalan ember nem képes kiszállni a -számára- halott kapcsolatból, a másik meg azt hiszi, hogy a házasság a varázsszer a problémákra.

2014. jún. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Olvastam az előzőket, ne házasodjatok össze.


Mindkettőtöknek kellene egy kiadós terápia.

2014. jún. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos az 1.vel egyet értek :(

A házasság nem oldja meg a dolgot.

24 évesen nagyon fiatal vagy még szóval figyelj tudom h most ez elképzelhetetlen de valószínű nem ez a lány életed szerelme.. meg fogod talalni azt a lányt és vele nem lesznek ilyen kicsinyes vitáid. És akkor nem kell ide feltenni a kérdést h elvedd e. hanem tudni fogod h ez az a lány :)

Persze ezaz én vélemenyem ebbol a 2 kerdesbol senki se tudja megitelni a kapcsolatod csak te magad tudod hogy milyen is. szoval ha az eljegyzest tartod jonak tedd meg. én lebeszélnélek róla, de ki vagyok én h beleszoljak, érted ..:/

2014. jún. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást nagyon!! Nehéz volt a kommunikációnk mert mindketten sok rossz dolgon mentünk keresztül... engem anyámék kidobtak otthonról ( szerintünk pont párom miatt ) legalábbis ez is benne van biztos... sokszor úgymond becsempésztem a szobámba éjjel mert hát anyám nem egyszerű...ráadásul 3 hónapig munkanélküli voltam.. utána albérletbe össze költöztünk visszavettek a céghez 60.000ft-ból éltünk illetve próbáltunk élni toltuk magunk előtt a tartozásokat s nem jártunk sehova... 4 hónapig biciklivel jártam dolgozni ez miatt napi 26 km tekertem hogy be tudjak menni s hogy haza tudjak jönni 3 kor keltem hogy 6 ra bent legyek este 6 kor végeztem 8-ra értem haza... nem nagyon tudtunk beszélni nehezen nyíltunk meg egymásnak... azóta ez teljesen más rendbe jöttünk anyagilag eljárunk mindenhova ahova csak tudunk... s nagyon szeretem
2014. jún. 28. 02:16
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Dobd ki!
2014. jún. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem dobom ki!!! Csak ő van nekem!!! Sokat köszönhetek neki s nagyon szeretem!!!!
2014. jún. 28. 05:45
 7/11 anonim válasza:
94%
Akkor meg minek írsz ki kérdést, ha nem érdekelnek a válaszok?
2014. jún. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan kérd meg a kezét. Lehet titokban pont erre vágyik. Vagy ha nem akkor az is kiderül.
2014. jún. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Akkor kell a nő kezét megkérni amikor a sajátod már elfárad.
2014. jún. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek először párterápiára.


Mindketten nagyon labilisak vagyok.

2014. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!