Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elhagynatok ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynatok ebben az esetben a parotokat?

Figyelt kérdés
A parommal 3 eve jarunk mar az eljegyzes is megvolt. Nemreg viszont nagyon durva dolgokat tudtam meg a paromrol. Nagyon sok kapcsolata volt es olyanokat tett amivel en nem ertek egyet pl. tobbes szex csak hogy egy lightosabb dolgot emlitsek. Sajnos ezeket a dolgokat nemreg tudtam meg es megbizhato embertol tudom. A parom is beismerte azt mondja hogy azert nem mondta el mert tudta hogyha ez kiderul akkor ossze sem jottunk volna. Most nem tudom mit csinaljak mert eddig azt mutatta ereztette hogy szeret sok mindent megtett ertem de ezek a dolgok elbizonytalanitottak. Mit tegyek? N
2014. júl. 29. 13:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
84%
Ha a múltban tette, és az alatt a három év alatt, amióta együtt vagytok, megváltozott, nem hagynám el. Kevés ember mondhatja el magáról, hogy sosem csinált hülyeséget fiatalon.
2014. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
85%
egy régi gruppen miatt elhagynád???
2014. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
83%
Ha elhagynád amiatt amit régen tett( főleg, hogy nem bűncselekményekről beszélünk), akkor te nem szereted igazán. Így jobb is, ha elhagyod.
2014. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Az esetleg elképzelhetetlen, hogy azért nem avatott be, mert kinőtt abból a korból, szakítani akart a régi életével és ezért nem teregette ki a kínos részletekkel teli szennyest? Lehet, hogy a mostani énje nem büszke arra, aki régen volt? Én azért nem írnám le egyértelműen, ráadásul nem x év házasság után fogja rágni a füledet, hogy sose csinált ezt, meg azt, és akkor okoz neked a különleges kívánságaival hajmeresztő perceket /csal meg, hogy kipróbáljon extrém dolgokat. Nyilván nem akar már úgy élni, ha téged választott. Az egyetlen dolog, ami engem aggasztana, hogy a fenen nagy szabados életvitel mellett nem szedett -e össze valami maradandót, ami bennem is kárt tehet (HPV és társai...), bár nyilván már úgyis kaptál belőle, ha volt is ilyen...
2014. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
71%
Én sem aggódnék emiatt. Max. sajnálnám, hogy kimaradtam belőle:) N/54
2014. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
86%
A múltbeli élete -szexuális terén- nem érdekelne. Ha pl eltitkolna egy gyereket, vagy büntetett eloeletet, akkor mas, de szex???
2014. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
97%
Nem, ez a múlt.Egyébként szerinted nem szeret, mert ezt csinálta a múltban? Logika?
2014. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az elsővel. Az a lényeg szeret-e most, elfogad-e téged úgy ahogy vagy, és erőltet-e rád bármit is.
2014. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
97%
en sem dicsekszem vele mit csinaltam 20 evesen a ferjemnek... 13 eve vagyunk egyutt es teljesen mas eletet elek vele, nem is hianyzik a regi bulizos eletem, az akkro volt 20 evesen, most meg atlagos csaladanya vagyok akinek mindene az otthona. Kieltem magam fiatalan, bulitam, es ? az akkro volt... most most van. aki keres az talal :) ha most jol megvagytok es nem el kettos eletet akkor nem ertem mi zavar, illetve ertem, de ne zavarjon, ne foglakozz vele!!!!!az a mult most te vagy :)
2014. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
74%

ezért hagyjam el?

ő se tud mindent amit tettem régen, buliztam, pasiztam, de nem embert öltem!

2014. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!