Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy lehet rákérdezni arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rákérdezni arra, hogy mik a férfi tervei?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt valakivel, sajnos csak járunk, hisz még nem költöztünk össze. Nem vagyunk olyan öregek, én 27/L, ő 28/F, tehát kapkodnunk nem muszáj. Viszont most már szeretném tudni, hogy tervez-e velem összeköltözést (eljegyzés, esküvő még odébb lenne), mert én már nagyon szeretném. Viszont nem szeretném lerohanni a kérdésemmel, nehogy megriasszam. Hogy kérdezzek rá, hogy vannak-e tervei velem, vagy csak épp most én vagyok neki és másra vár..?

2014. júl. 17. 16:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán felhozhatod, beszéljetek róla, hogy te már szeretnéd.

Attól, hogy te kezdeményezed még nem jelenti, hogy lerohanod. Ennyi erővel, ha ő kezdeményezné, ő is lerohanna téged?! Millió oka lehet, hogy még miért nem kérdezett rá az összeköltözésre, nem kell egyből arra következtetni, hogy azért mert nem is akar. Mond neki, hogy te már szeretnél.

2014. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
28%
Ne arra kérdezz rá, hogy összeköltözne-e veled? Hanem arra, hogy rövid időn belül feleségül venne-e? Ha igen, csak akkor költözzetek össze. Az eljegyzés nem biztosíték arra, hogy feleségül is vesz valamikor.
2014. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért 2 év után már lehet arról beszélni, hogy ki hol szeretne élni (melyik város, lakás/ház), hány gyereket szeretne és mikor. De csak úgy lazán, álmodozósan kell felvetni, és akkor csak nem lesz szívmegállása.
2014. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Tavaly volt egy beszélgetésünk, karácsonykor, akkor finoman említettem neki, h szeretném, részéről mosolyszünet lett a vége, azzal, h ez még korai, majd...Azóta eltelt ugye 7 hónap, de nem nagyon ajánlotta fel. :-(
2014. júl. 17. 17:03
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezt már kapcsolat elején meg kellett volna beszélni. Arról, kinek mi a jövőbeli tervei mindig is kell beszélni.
2014. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Beszéltünk róla kapcsolat elején, hogy ő is komoly kapcsolatot akar, Bp-en élünk, itt is képzeljük el az életünket, mindketten 1 gyereket akarunk, de azt még nem most.

Arról azonban nem volt szó, hogy mikor költöznénk össze. nézzétek, van bnőm, aki 1 hét után összeköltözött a párjával, van, aki 5 év után. Én azt látom, h én ezt hiába akarom, ha a férfi még nem.

2014. júl. 17. 17:11
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá, elvégre eltelt hét hónap. Ha viszont nemet mond most is,akkor te tudod hogyan tovább, mármint hogy megfelel-e, hogy csak jártok, vagy vágynál - e már valami komolyabbra.Szerintem ha komoly kapcsolatról, szándékokról van szó, akkor a ti korotokban 2 év járás után már bőven itt az ideje az összeköltözésnek.
2014. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Úgy értem, h egy kapcsi elején még nem lehet kőbe vésni, megbeszélni, h na 1 év után tuti összeköltözés, újabb félév eljegyzés stb.. Ez nem ilyen menetrendszerű dolog, hisz ki is szerethet vki a másikból és akkor csalódást okoz annak, akit csak áltatott, holott lehet, h nem áltatta, mert a kapcsi elején még úgy gondolta vele képzeli el az életét, de félév után már nem....
2014. júl. 17. 17:13
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk ez úgy alakult hogy először csak heti 1x2 szer aludtunk együtt, majd mindennap lett belőle. Utána tőlünk járt dolgozni és ki sem bírtuk volna külön. Na és akkor itt hozta fel az összeköltözést.

Ti tartotok már itt?

Kikkel éltek amúgy. Egyedül vagy szülőkkel? Együtt töltitek e a szabad napjaitokat? természetes e már ez nektek?

2014. júl. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

"Ti tartotok már itt?

Kikkel éltek amúgy. Egyedül vagy szülőkkel? Együtt töltitek e a szabad napjaitokat? természetes e már ez nektek?"


Néha alszunk egymásnál és nyaralni is voltunk együtt.Egyedül élünk mindketten, nekem egy kis lakásom van, neki egy nagy családi háza (örökölte). Azt eccer már mondta, h ő semmiképp sem lakna panelben és a családi ház a mindene,vannak kutyái, macskái is, tehát valszeg nekem kéne költözni.

2014. júl. 17. 17:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!