Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 18 évesen igent mondanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen igent mondanátok, ha megkérné a barátotok a kezeteket?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 09:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
29%

18 évesen igent mondtam volna. Rá 5 évre tette fel a kérdést ugyanaz, akinek akkor is igen lett volna a válasz.


Persze esküvő 20 előtt nem lett volna. De a lánykérésre való igent-mondás simán, ha szerintem is ő a megfelelő.

2014. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
61%

ez nagyon sok mindentol fugg. ha ugy erzitek a paroddal hogy megtalaltatok az igazit, huzamosabb ideje egyutt vagytok minimum 1ev,es ez alatt is rengeteget talalkoztatok, egyutt tudtok mukodni, akkor ez kiderult ennyi ido alatt. nincs ez korhoz kotve, lehet peldakat hozni, hogy mas elvalt, valaki meg egyutt maradt stb.. nem ez a lenyeg, minden kapcsolat mas.

az szerintem nem art ha volt elotte mas kapcsolatod is, es esetleg tul vagy a bulizos korszakon.

meg ami a legfontosabb hogy legalabb egyikotok dolgozzon ha a masik mèg tanul, vagy epp munkanelkuli.

mert ha ket olyan 18evesrol beszelunk, aki mèg nem erettsegizett vagy nincs szakmaja. szulokkel el, nincs keresete,kiszolgaljak otthom.. na az eleg gaz.

en is 18eves vagyok, baratom egy eve dolgozik. volt szo mar hazassagrol, mindketten a masikkal kepzeljuk el az eletunket, de majus elott szo sincs eljegyzesrol, hanem utana majd. akkora mar 19leszek.

2014. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
ismerőseimről van szó. a lány 18, a fiú 2!. szerintem én még biztos nemet mondanék, bár én "csak" jövő hónapban leszek 18. Szerintem elsőnek kellene lennie az együttélésnek, nem a havi 1 hét együttlétnek :)
2014. szept. 29. 20:16
 24/39 A kérdező kommentje:
a fiú 21*
2014. szept. 29. 20:17
 25/39 anonim ***** válasza:
NEM!
2014. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
66%
Ha csak nem vámpír az illető, akivel örökké együtt szeretnék élni. De vele is csak akkor, hogyha átváltoztatna. Én csakis ilyenkor mondanék igent. Amugy olyan korai, hogy az már fáj.
2014. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 -Pimpike- ***** válasza:
57%
Szia, nekem is 18 évesen kérték meg a kezem és igent mondtam 20 voltam az esküvőn. Ma is együtt vagyunk 16 év házasság után mai napig nagyon szeretem a férjemet.
2014. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
81%

Az eljegyzés és a házasság nem ugyanaz...

Amúgy sokszor van, hogy a jegyesek 5-7 évig is csak jegyesek maradnak, majd csak utána az esküvő.

2014. szept. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
59%
Én a mai fejemmel inkább kipróbálnám az együttélést mert lakva ismerszik meg az ember és bizony csak akkor tudod meg tudsz e vele hosszú távon együtt lenni .Én bele szaladtam ebbe a hibába ma is bánom...
2014. okt. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
47%

Basszus, 17%-os lett a válaszom… O.o

Áh, mindegy…9 éve vagyunk együtt jóban-rosszban. Ez számít, nem a statisztika, meg más véleménye! :)

2014. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!