Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért lett manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett manapság olyan nagy divat az, hogy karácsonykor van eljegyzés?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim közül sokan karácsonyra időzítik az eljegyzést. Nekem ez olyan fantáziátlannak vagy mesterkéltnek tűnik, nem is tudom. Csak én tapasztalok ilyet?
2013. dec. 26. 19:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerre letudja a karacsonyi ajandekkal. Takarekossag ;). meg sokak szerint romantikus is.
2013. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is rengeteg és rengeteg ismerősöm kezét kérik meg karácsonykor.

Épp tegnap beszéltük barátommal, hogy sosem kérné meg karácsonykor a kezem. Bár annyiból jó ötlet, hogy könnyű megjegyezni a dátumot, na meg ugye akkora összebeszélés nem kell, van ünnepi kaja, együtta család, minden adott.

Sok ismerősöm már alapból úgy várta a karácsonyt, hogy na talán most megkérik a kezét.Végülis ez igazán nagy ajándék

De én elcsépeltnek tartom.

2013. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
az eljegyzés is baromság....
2013. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Elcsépelt vagy sem, engem nem zavart volna, elvégre a karácsony a szeretet ünnepe (is)...Pont letojtam volna, ki szerint fantáziátlan, a fa alatt a gyertyafényben igen is szép lett volna. De az sem mindegy, hogy ajándékba kapja ilyenkor valaki a gyűrűt, vagy azon kívül, "mellékesen" megkérik a kezét. Az ajándék jelleg tényleg lehangoló lenne.

Mellesleg ugyanilyen szánalmasan népszerű az is, hogy fehérarany alá nem adjuk, muszáj ilyen ruhában lenni, olyan menüt rendelni stb. Sokkal merevebbek/fantáziátlanabbak és nagyobb sznobok e téren az emberek.

2013. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Met akkor köv nyáron, meg is ehet tartani azbesküvőt.

Szerintem is fantáziátlan../ bár anno annak is örültem colna:)

Laki a dátum megjegyzését mondja, az mire fel?

Miért akarja tudni, az eljegyzés időpotját? Nem elég a házasságkötésé, és a kapcsolatuk kezdetéé?

2013. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tegnap volt az eljegyzésem, és azért, mert pont két évvel azelőtt ismerkedtünk meg.
2013. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 QueenRavenna ***** válasza:
Épp most 24-én jegyezték el egy 20 éves lányt a sulimból. xD
2013. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
10 eljegyzést jelenített meg 25-re a Facebookom, pedig nem is ezres nagyságrendű az ismerőseim száma. Én se szeretnék soha ilyen eljegyzést. Se szülinapon, se évfordulón, se semmi ünnepen. Nekem nem elég kreatív. Sablonos, unalmas. Találjon ki olyat, amivel még nem találkoztam soha.
2013. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Én se szeretnék, szülinapon se.. Az eljegyzés ne ajándék legyen. Pláne úgy, hogy elég gáz, hogy mások is ünnepelnék a karácsonyt, erre a karácsonyi vacsora kellős közepén valaki benyögi, hogy hozzám jössz? és onnantól kezdve az egész róluk szól. Egyszer olvastam itt gyakorin egy olyan fantasztikus tanácsot, hogy a fiatalember a barátnője anyjának a születésnapján kérje meg a lány kezét, hiszen akkor úgyis összeült az egész család.. Kis híján lefordultam a székről, én rohadtul megsértődnék, ha valaki a szülinapomon kérné meg akár az én, akár bárki más kezét. :D Szóval elég fantáziátlan, meg sértő is valahol a többiekre nézve..
2013. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 QueenRavenna ***** válasza:
A 9-esnél a pont!
2013. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!