Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy férfi sokat beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi sokat beszél eljegyzésről, házasságról, de nem lép, akkor elképzelhető, hogy nem is fog történni semmi?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnének leginkább. Akik hasonlóképpen jártak: miből tudtad, hogy csak beszél róla, és nem is fogtok eljegyzést tartani, vagy ha az még lesz is, házasodni végképp nem.

Volt egy exem, akivel 5 évet együtt voltam, az első 3 évben napirenden volt az eljegyzés mint téma, 2 évig utána semmi (bár a kapcsolat se volt jó már addigra). Miután szakítottunk, vallotta be, hogy egy bizonyos idő után (ez nála egy év volt) úgy érezte, hogy az együtt töltött időre való tekintettel, el kellene hogy vegyen, de valahogy még se tudta megtenni, mert nem volt biztos bennünk. Elhagyni se akart, mert szeretett, így várt, hogy hátha átfordul valami, ami nem jött...Nem akarok mégegyszer éveket várni a semmire!A mostani partneremnél kezdem ugyanezt érezni. Fél év járás után beszédtéma köztünk az eljegyzés, és az esküvő is (pl.: milyen gyűrűk tetszenek, hogyan képzelem el stb.), de mostmár lassan 2 éve együtt vagyunk, és nem történt semmi. Mindkét partneremnél egyébként úgy volt, hogy az elején ők hozták fel, illetve időről időre újra felhozták, aztán semmi se történt. A mostani páromnál néha finoman szóba hozom, ő akkor rávágja, hogy ne aggódjak, meg leszek kérve, ha eljön az ideje. Tapasztalatokat várok első sorban. A mostani partneremmel együtt élünk, van munkánk, jó a kapcsolatunk (legalábbis szerintem). Azt is tudom, hogy kifejezetten házasságpárti (pont ezért bosszant, hogy mindez ellenére nem lép)


2014. dec. 10. 09:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

1 éve vagytok együtt, szerintem még nem jött ki minden a kapcsolatból. Nem biztos, hogy tudnám egyértelműen jók vagyunk e egymásnak. Úgy értem, hogy derülhetnek még ki a másikról olyan kellemetlen meglepetések, amit nem akarna bevállalni az egyik fél. Emberi kapcsolatokat alapul véve 1,5 év maximum 2 év ami alatt már egy normális ember el tudja dönteni akar e életet összekötni az aktuális párjával.

Azon gondolkodj el, hogy nem tudsz kommunikálni vele erről, mert előrevetíti a jövőt, hogy ő így kezeli azokat a témákat, amikkel nem akar foglalkozni. Többen is írták csak másképpen.

2014. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kitty29 válasza:
Hasonló a tapasztalat nálunk is.Az elején sokat beszélgetünk erről.hogy milyen esküvőt szeretnénk.aztán valahogy ez abba maradt.azt gondoltam hogy valentin napon kéri meg de nem majd nőnapon de nem most hogy közeleg a szülinapom ugy gondoltam hát ha most de megkérdezte hogy mit kérek szülinapomra!így letettem a dologról hogy valaha elvenne!A mi szerelmünk szerelem volt elsőlátásra ugyan úgy látjuk a világot és ha össze is zörrenünk akkor meg is veszéljük es bocsánatot kérunk egy.ástol ha neg bántottuk egyikunket
2019. márc. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!