Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek ez jó ötlet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet? Legjobb barátom megkérte a 3 hónapja ismert lányzó kezét.

Figyelt kérdés

A lány meg fülig szerelmes, nyilván igent mondott. A probléma szerintem ott kezdődik, hogy a srác 22 a lány 18, kb két hónapja vannak együtt és nyilván mindkettő a saját szüleinél él. Mindkettőnek első szerelem, sejtésük sincs, milyen végigélni egy szimpla szakítást akár...

Csak hát dúl a szerelem, nagyon aranyosak együtt, de hatalmas pofára esés lehet belőle, mint mind tudjuk.


Két érzés verseng bennem, egyrészt, hogy mégiscsak bennem bízik, erre valahogy fel kéne hívnom a figyelmét. Csakhogy akkora a rózsaszín köd, hogy el se jut hozzá az, hogy egyszer igenis mindennek vége lehet. A másik, hogy mi is ennyi időse voltunk, mikor párommal összejöttünk, 3 éve együtt vagyunk, 2 éve együtt élünk, szóval kevésbé van jó pozícióm. Bár eljegyzés még nem volt, egyetem végéig nem is lesz.


A lakva ismerszik meg az ember dumára gondoltam már, hátha az bejön, legalább ne házasodjanak, ameddig nem töltöttek 2 napnál többet együtt.


Másrészt tudom, nem az én dolgom és én sem hallgattam az első szerelemnél senki másra, csak a saját fejemre. De én 15 voltam, és a srác is egy kölyök, nem vehetett el jogilag sem. Szeretném megvédeni attól, hogy az első seggre esés nagyobb legyen a szükségesnél. De azt is tudom, hogy ha szembe megyek az örömének - és lássuk be, a kis fickónak a gatyójában - azzal a barátságunknak ártok és azzal csak olajat öntök a tűzre.


Segítsetek, kérlek, mit kezdjek?


2015. jan. 15. 11:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Egy ismerős házaspár esetén 19 volt a lány és 21 a srác, mikor kb. fél év után összeházasodtak, de ők már ekkor jó pár éve dolgoztak mind a ketten, tehát nem úgy álltak, mint ahogy ma egy átlagos ilyen korú pár.

Ennek már 28 éve, azóta is boldogok.


Egyébként én nem szólnék, legyenek boldogok, mindenkinek a magánügye a párkapcsolat, aztán ha pofára esik a haverod, akkor legyél mellette támasznak. Igazában ennyi a te dolgod.

2015. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ez az ő dolguk, nem a tiéd. Semmi közöd hozzá.

Ha pofára esik, hadd essen. Kell egy pár pofon az élettől, minél előbb megkapja, annál jobb.

2015. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!