Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési gyűrűnek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési gyűrűnek melyik lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

Mivel férfi vagyok, igy nem tudom melyik lenne a legjobb. Nekem mind1ik tetszik. Hölgyek?


[link]


[link]


[link]


2015. jan. 31. 17:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
50%
nekem az elsőé s amásodik tetszik az utolsó nekem nagyon nem, de jó ízlésed van :)
2015. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
63%
17-essel egyetértek, ezek közül pedig a 2. tetszik. De igazából szerintem teljesen mindegy, hogy néz ki, vagy karika, vagy köves, a mögöttes tartalom a lényeg, emiatt szerintem a gyűrűválasztást nem lehet elrontani, az en reszemrol legalabbis igy van:)
2015. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
68%
Én a magam részéről az egyesre szavazok. Nem túl elcsépelt és szép. Én igent mondanék neked ha ezzel kérnél meg, pedig nem is ismerlek :D (Ez nyilván vicc volt mielőtt a halálba pontoznának)
2015. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
68%
Formára az első, de a barátnőd ízlése a fontos. Igazából csak fehéraranyból jobb lenne, lehet, hogy úgyis lehet kapni. Azt azért biztos tudod, hogy a sárga v.fehéraranyat szereti, nézd meg milyen gyűrűket hord általában.
2015. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért megint elképesztő. hogy valaki képes lepontozni egy olyan választ, hogy Nekem az x tetszik. Amikor a kérdés az volt hogy kinek melyik tetszik jobban :O Valaki ennyire nem képes tolerálni más ízlését, vagy mi van itt emberek? Komoly vicc kategória ez az oldal...
2015. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam! Nem tudom miről beszélsz..
2015. febr. 4. 18:02
 27/29 anonim válasza:

Nekem is a második ezek közül, de az a lényeg, h a párodnak milyen ízlése van, milyen színű aranyat hord. Egyébként már megvette(d) már? :)

Gratulálok!

Nekem ez is tetszik, igaz ez kicsit díszesebb

[link]

2015. febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg,még nézelődők :) Nem akarom elkapkodni a vásárlást. Köszi.
2015. febr. 9. 19:26
 29/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem rád gondoltam a lepontozgatással, hanem azokra a gondolom nőkre, akiknek nem tetszett, hogy valaki másnak egy másik gyűrű tetszik, mint nekik...
2015. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!