Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van gyémánt nélküli eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van gyémánt nélküli eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés
Ugy tudom hogy van olyan eljegyzési gyűrű amiben nincs gyémàntkő se semmi! Valóban igy van ez? Ha igen akkor ha tudtok linkeljetek ilyen oldalakat! Köszi előre is!
2015. febr. 28. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Egy autómatás műanyag gyűrűvel is megkérheted a barátnőd kezét ha ő olyat szeretne.
2015. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Az eljegyzési gyűrű bármilyen lehet. Az enyém pl fekete kerámia arany betéttel.
2015. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ilyen nem létezik, az eljegyzési gyűrűbe jár a gyémánt, elengedhetetlen tartozéka. Ha lehet akkora legyen, mint egy jó nagy narancs :-)))))))))))
2015. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Persze hogy van . Nekem is köves ( nem gyémánt ) arany gyűrűvel kérte meg a parom a kezem .
2015. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Pitypang a legjobb!
2015. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Az eljegyzési gyűrű a karikagyűrű, abban ritkán szokott lenni gyémánt.
2015. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 gömbicica ***** válasza:
39%

nekem vékony pici köves gyürüm volt eljegyzésre

a karikagyürü esküvőre)

bemész egy ékszerüzletbe aztán válogathatsz kedvedre. nem kell ahhoz link.


az internet világa ugye(

sokkal nagyobb varázsa van annak, ha ékszerüzletekben bóklászol , mintsem gép előtt ülve (

2015. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 gömbicica ***** válasza:
27%
2015. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 gömbicica ***** válasza:
50%

nekem az eljegyzési gyürü ilyen.

van köztük nem gyémántos is.

csodaszépek!


de ha olcsóbbat akarsz, végy ezüstöt. nagyon szépeket lehet már kapni. de ha nincs benne kő, akkor az már karikagyürü.

2015. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Persze. Én a karikagyűrűt tartom eljegyzési gyűrűnek és ott is azok a fajták tetszenek, amiben nincs kő.
2015. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!