Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta, hogy akkor kéri meg a kezem, ha jól viselkedek. (? )

Figyelt kérdés
Igaz, nem vagyunk túl rég óta együtt, de egymással szeretnénk leélni az életünket. Ha vannak is viták, azok az én hiszijeim miatt vannak (bár véleményem szerint ezeket ő provokálja ki). és egyszer mondta azt, mikor előrekerült az esküvő téma, hogy majd akkor kéri meg a kezem, ha jól viselkedek. Vélemények? (tényleg nagyon szeret, sok dolgot tesz meg értem)
2015. ápr. 12. 16:59
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

tény és való, hogy egy kapcsolat elején érdemes megbeszélni, hogyan tervezik a jövőjüket, és hogy ez kompatibilis-e egymással, tehát simán lehet házasságról is beszélni, így nem lesz akkora pofára esés


más kérdés, hogy ez a "jól viselkedsz" duma kifejezetten megalázó, meg az hogy magadra kell venned a "hisztiket", lehetséges, hogy nem feltétlenül a te reakciód a megfelelő, de azt sem várhatja el tőled, hogy megváltozz a kedvéért hiphop, csak mert ő szociális típus, te meg kevésbé


amúgy meg, ha "mindig is ilyet keresett, mint én", írod, akkor miért akar megváltoztatni? vagy mindketten változzatok tudatosan, vagy egyikőtök sem, de az hogy csak az egyikőtöknek "kell" változni, az nem járja

2015. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Én visszaszólnék egy ilyennél, hogy én is csak akkor fogok hozzádmenni, ha jól viselkedsz és végre képes leszel pl. összerakni egy polcot (tehát mondok valami olyat, ami klasszikus férfimunka, de amiben hiányosságai vannak). Egyébként meg elgondolkodnék erősen, hogy nem túl egyoldalú-e a kapcsolat és ha máshol is azt érzem, akkor leülnék vele megbeszélni.
2015. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!