Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom lebukott! Meg fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lebukott! Meg fogja kérni a kezem! Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem őt, úgy érzem ő a másik felem. Tudtam, hogy korán szeretne megkérni, de azt nem, hogy ennyire. A minap elszólta magát. Úgy tettem, mintha nem esett volna le. Nem mondtam el egy barátnőmnek sem. De most hogy már tudom, hogy kb. 2-3 hónap múlva megkér így már annyira nem izgulok! Ha nem tudnám, akkor jobb lenne.

21 éves vagyok egyébként. Én még olyan 3 évet várnék ezzel legszívesebben! Nem azért, mert nem vagyok benne biztos, hanem mert ma így belegondoltam, hogy eljegyez, akkor már 2 éven belül meg kell lennie a lagzinak, utána gyerekek, és én még erre nem érzem magam késznek. Ha elutasítom, akkor az nagyon rosszul fog neki esni, amit nem szeretnék! Jegyesek, akik korán házasodtak. Bennetek is volt ilyen érzés? Később megváltozott?



2015. ápr. 30. 00:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Tudom, hogy úgy néz ki, de nem a házasságtól lesz a gyerek. Senki nem kötelez rá, hogy feleségként rögtön gyermekeket szülj. Vagy valaha is, ha nem akarod. Régen lehet, hogy így volt, de ma már nem.
2015. ápr. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék majd kisbabákat. Csak még jó pár év múlva! :) Csak úgy érzem, hogy életem egy fejezete lezárul. És ettől tartok egy kicsit!
2015. ápr. 30. 00:55
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

OFF

Ó, most miért nem jönnek az olyan kommentek, hogy a lány belekényszeríti a házasságba a fiút? Micsoda dolog!


ON

Nyugodtan megbeszélhetitek, hogy házasság, gyerek csak később. Miért kéne 2 év után házasságnak lenni, ha nem akarod?

21 évesen nagyon ráértek még.

2015. ápr. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk 13 hónap után már az esküvő volt, nem is lánykérés, igaz idősebbek voltunk. Nincsenek határidők! Ő jelezni akarja, hogy veled képzeli el a jövőjét, jegyben járhattok akár évtizedekig.
2015. ápr. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Tényleg ne aggódj, a jegyesség tetszőleges ideig tarthat. Nyugodtan fogadd el, hogy megkéri a kezed. Pár nap vagy hét múlva pedig beszélgessetek róla, hogy melyikőtök hogy képzeli az "időbeosztást".

2015. ápr. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
43%
Barátod mennyi ideig képzelte a jegyességet? Több évig? Mert annak értelme nem sok van. Együtt éltek egyáltalán? Mert addig eljegyezni sem érdemes egymást.
2015. ápr. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Korábban beszélgettünk erről és én is ugyan ezt mondtam, hogy az évekig tartó jegyességnek sincs túl sok értelme és egyetértett. Nem élünk együtt. Erről én másképpen vélekedek!
2015. ápr. 30. 01:33
 8/29 anonim ***** válasza:
58%
Még együtt sem éltek? Szerintem le kellene ülnöd vele beszélgetni, ahol komolyan kifejthetnéd, hogy a kapcsolatotoknak ideje lenne "szintet" lépni. Hozd fel az összeköltözést, és sződd bele a mondandódba, hogy szerinted az az ideális, ha legalább 1-2 évig együtt él egy pár, mielőtt eljegyzésre kerül sor, a házasságot pedig egyáltalán nem sürgeted. Ha ő megkéri a kezed, és elutasítod, az tényleg rosszul fog neki esni, meg fogja kérdőjelezni a kapcsolatotokat. Még előtte hozd szóba valahogy a dolgot, hogy elkerülhessétek a lánykérést! A te életedről is szó van, ha te várnál még vele 3 évet, az teljesen érthető és normális!
2015. ápr. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%

Előbb talán költözzetek össze, éljetek együt 1-2 évet, és majd csak utána akarjon bármit is.

Lehet, fél év után menekültök, mert nem bítok közös fedél alatt élni.


Egyébként az esküvő nem kötelez, attól nem kell gyereket is csinálni egyből, hanem, mikor megfelel.

2015. ápr. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%

legalább egy hetet lakjál vele...

de menj így hozzá nyugodtan, aztán ne pattogj, ha mégse olyan mint a randik alatt

2015. ápr. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!