Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan történik egy homoszexuá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történik egy homoszexuális kapcsolatban a lánykérés?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy hogyan dől el hogy melyik fél kezdeményezi. Esetleg úgy van, hogy amelyikük előbb érzi úgy, hogy eljött az ideje az teszi meg, vagy van náluk valamiféle alá-fölé rendeltségi viszony?

2015. máj. 25. 21:47
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
38%
ez jó!XD
2015. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Magyarországon sehogy, mivel nem házasodhatnak.
2015. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Mi értelme van az eljegyzésnek, ha úgysem szabad összeházasodniuk?
2015. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Remélem, sehogy. :p Már a ceremónia nevéből kiindulva is indokolt a válasz.
2015. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Általánosságban kérdeztem, nem specifikusan Magyarországra. Ugyanis van, ahol engedélyezett a melegházasság.
2015. máj. 25. 22:51
 6/12 Béla211 ***** válasza:
Van nálunk amúgy hasonló a bejegyzett életársí kapcsolat.Ahol ugyan úgy anyakönyveztető hitelesíti a dolgot.Mi meg beszeltük egy gyertya fényes vacsoránál két éve ,hogy szeretnénk így is egybe kötni az életünket. De elmard Mert úgy ítéltük meg ,hogy míg ilyen légkor uralkodik a politikában inkább jegeljük a dolgot.
2015. máj. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs rá szabály, hogy kinek kell kezdeményezni, ahogy a hagyományos férfi-nő kapcsolatban sincs ilyen előírás.
2015. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazad van. Mondjuk azért megnézném, hogy egy nő letérdel hogy megkérje egy férfi kezét. Kicsit abszurd szituáció lenne. Férfi-nő esetben főleg a társadalmi elvárások és szokások uralkodnak ebben a szituációban. De ezt férfi-férfi esetleg nő-nő kapcsolatra nem tudtam levetíteni.
2015. máj. 26. 20:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mondjuk heteroszexuális vagyok és kapcsolatban élek, de nálunk nem volt nagy leborulós-lánykérős semmi, hanem kb. fél-egy év után, amikor szóba jött a jövőképünk, akkor megbeszéltük, hogy majd ha gyereket akarunk, akkor összeházasodunk. Szóval feltételezem, náluk is ilyen demokratikusan tud működni. :)
2015. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó, csak egyetérthetünk. Majd amikor gyereket akarnak.
2015. máj. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!