Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért emlegeti a házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért emlegeti a házasságot annyiszor, ha nem lép? Több, mint 7 éve vagyunk együtt, dolgozunk, együtt élünk 2 éve külön a családtól.

Figyelt kérdés
Párom (27 éves) havonta felhozza, kb. a házasság témát, hogy "ha majd megházasodunk...", meg "nagy lagzit szeretnék" stb..., múltkor is amikor a városba voltunk mondta, hogy megakarta venni a gyűrűt, ha késtem volna, stb...Még sincs sohasem semmi, ami nem is lenne baj, szeretnék házasságot, de ha nem lenne az sem baj, de akkor miért nem azt mondja? Ha megkérdezem, hogy akkor most mit szeretne, annyit mond, hogy szeretne majd. De egy hónapja is tanuk voltunk egy esküvőn és ő hozta fel, hogy nekünk is kellene már. Nem értem a dolgot, így ha lenne is később eljegyzés, elrontja. Nemrég is beharangozta a dolgot, úgy sejtette, erre egy csokor virággal lepett meg, ami tök jó, csak még nekem volt lelkiismeret furdalásom, hogy mást vártam.Esetleg mondjam meg neki, hogy hanyagolja a témát addig amíg tényleg eldöntötte?
2015. júl. 6. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,hogy csak neked akar megfelelni,mert tudja,hogy Te szeretnél esküvőt,házasságot és ezért hozza fel ennyiszer?
2015. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom majd neki óvatosan átadni, hogy nem annyira fontos nekem ez, mint ahogyan ő gondolja.
2015. júl. 6. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

Az ilyenekkel azért óvatosan, elég egyszerű félreérteni, és azt leszűrni, hogy tulajdonképpen nem akarsz hozzámenni. A legjobb szerintem, ha úgy ahogy van elmondod neki, hogy ne hozza fel a témát amíg nem határozza el magát.

2015. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 curáku ***** válasza:

Ezt ne mondd neki, mert felre fogja erteni..


Egyszeruen csak kozold vele, hogy legkozelebb akkor hozza fel a temat, ha meg is keri a kezedet.

2015. júl. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva meglépni. Ha meg akarna kérni akkor már megtette volna, nem csak a szája járna.
2015. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeretné, de inkább olyan közös elhatározással/beleegyezéssel, nem azzal a 'megkéri a kezed' stílussal.
2015. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem ülteted le végre hogy megbeszéljétek pontosan mi is legyen, lehet hogy bizonytalan hogy te most akarod-e vagy még nem... vagy mi van.
2015. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a szája nagy. Azt hiszi így megtarthat, ha elhiteti veled h majd egyszer. Vagy ki akarja puhatolózni hogy mi a véleményed a dologról, nem kar felsülni.
2015. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!