Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném ha a párom megkérné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha a párom megkérné a kezem. Hogyan tudnám rávenni, hogy ne várjon tovább?

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdtem nagyon vágyni erre a dologra és úgy érzem itt az ideje, hogy a kapcsolatunk magasabb szintre kerüljön. Tegnap szóba hoztam finoman a dolgot és kiderült, hogy ő már évek óta tervezgeti, csak azért nem tette meg mert a megfelelő pillanatra vár. Na most ennek tudatában még inkább vágyom rá és ezt el is mondtam neki, hogy én már nagyon szeretném ha a közeljövőben megtörténne a dolog, ő pedig azt mondta, hogy még egy-két dolgot szeretne elintézni előtte. De mi van ha ez majd 1-2 év múlva történik meg. Én értékelem, hogy azt szeretné, hogy tökéletes legyen de nem akarom, hogy túlságosan elnyújtsa a dolgot, hisz már így is évek óta vár a tökéletes alkalomra. Beszéltünk még pár dolgot amit most itt nem fogok részletezni és én is egyet értek vele, de ezek nem befolyásolják azt, hogy a leánykérés megtörténjen. Mindennél jobban szeretném ha megkérné a kezem minél előbb. Aki volt már hasonló helyzetben mit tett? Előre is köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 23. 12:14
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
65%

HÁHÁHÁÁÁÁÁ, basz@d.

Kegyetlen jó vicc volt ez így. Na nézzük:

1: szépen elkezded zsarolni, hogy amíg nincs gyűrű, nincs szex.

2. megembereled magadat, és elfogadod, hogy akkor kér meg, amikor meg tud.

3. veszel magadnak egy gyűrűt, átadod neki, és megkéred, hogy kérjen meg.

25/F

Eszembe jutott egy vicc is:

Mikor kéri meg egy férfi a párja kezét?...

....

....

Ha az övé már elfáradt.

Badum tssss

2015. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Mondd meg neki, hogy van egy másik kérőd is, de a párodé az elsőbbség még.

Én nem szeretném, ha a nőm erőltetné a lánykérést, mert gyanús lenne valami. Jah, és házassági szerződést is kötnék.

2015. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, ezt kierőltetni nem jó dolog. Elmondta neked, hogy tervezi a dolgot, hát ne türelmetlenkedj, meg fog történni. Ez két emberen múlik.
2015. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"ő már évek óta tervezgeti, csak azért nem tette meg mert a megfelelő pillanatra vár."-az első 4 válaszolónak látszik, hogy fogalma nincs arról, hogy ez a mondat mit jelent.

Jó látni, hogy jó érzésű, rendes sráchoz van alkalmad. Ilyenkor motiváló erő szokott lenni az, ha a lakást tervezitek, legalább félig legyen meg, vagy akár egy olcsón megvett kis felújítatlan lakás, de a tiétek, s amiért mindketten megdolgoztok lassanként. Ez sokat jelent és szintén a házasság felé visz.

2015. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.....ez a pasi döntése bármennyire is furán hangzik.

37F

2015. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Rég óta van barátom, még mindketten fiatalok vagyunk (Barátom anyja, a barátom mostani korában már megszülte őt, de ez mellékes). Már tudjuk, hogy a későbbiekben össze akarunk házasodni, de a leánykéréssel még pár évet biztos várunk. Egyetem és egy-két év munkatapasztalat után esedékes. Elviekben már meg van kérve a kezem, csak ez nem hivatalos.


Én nem aggódnék. Ha ő is tervezi, akkor biztos nem halasztja sokáig. Lehet attól fél, hogy eljegyzés után egyből esküvőt akarsz és ő azzal még 1-2 évet minimum szeretne várni.


Nyugtasd meg, hogy nem akarsz még esküvőt, de azt már nagyon szeretnéd, hogy a kapcsolatotok egy komolyabb szintre lépjen.

2015. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyiből is értette a témát. Ha komolyan gondolja, amit mondott, nem hiszem, hogy több évet kellene várnod a lánykérésre.

Nálunk ez úgy volt, hogy együtt megbeszéltük, hogy ideje lenne összeházasodni, összedobtuk a gyűrűk árát, kitűztük az időpontot. Mi nem vártunk semmilyen megfelelő alkalomra. Annyi elég volt, hogy szeretjük egymást és együtt akarjuk leélni az életünk.

2015. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan erőltesd egy kicsit ha mindent el akarsz rontani.


Vagy várj türelmesen! :)

2015. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

EGyszer nekem is elszólta magát a párom, hogy már vagy 2 éve tudja, hogy hol, mikor, és hogyan fogja megkérni a kezem. Persze, mint minden szerelmes nő, én is már fejben az egész nászutat is megterveztem már, szóval nagyon örültem, és én is elkezdtem várni, türelmetlenkedni. De aztán leálltam, mert mikor újra és újra felhoztam a témát, láttam rajta, hogy idegesíti kicsit.

Tudom, hogy szeret, hogy meg akarja kérni majd a kezem, hogy velem tervezi a jövőjét, de nem fogom erőltetni, siettetni.

ha ő úgy érzi, hogy csak 2 év múlva teszi meg, akkor 2 év múlva. :)

Te se erőltesd, mert félő, hogy esetleg elüldözöd magad mellől. Hiszen melyik férfi akarna mellé egy ilyen ripacsot, aki szinte minden mondatával erre utalna? Még azt érezné, hogy "kötelessége" megkérni a kezedet...

2015. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő úgy gondolja, hogy ha megkér, akkor belátható időn belül össze is házasodtok és azért vár, mert úgy gondolja, hogy az eljegyzés több annál, mint hogy egy gyűrűvel villogj az ujjadon.
2015. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!