Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Meg szeretném kérni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretném kérni a párom kezét és ő úgy álmodta meg ezt az egészet hogy a gyűrűt egy pezsgős pohárba hozzák ki. Én viszont elképzelni nem tudom hogy ez hogy működhet. Kihozzák egy poharba pezsgőbe kihalaszom onnan a gyűrűt és letérdelek elé?

Figyelt kérdés
Vagy még gondoltam arra hogy megkérem a kezét és utána szedjük ki a gyűrűt valahogy. Bár azt sem tudom epképzelnk hogy az a gyűrű hogy szabadul ki onnan... Egy villára ráakasztva? Egyébként egy 14 k fehér arany gyűrű lesz. Még az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban hogy az elszínezi a pezsgőt?

2015. szept. 1. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megissza a pezsgőt és jó esetben észreveszi, hogy benne van a gyűrű és kiveszi utána.
2015. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Filmes jelenet...de inkabb saját ötlettel állj elő akkor legalább meglepődik és nem akad a torkán a gyűrű.:D
2015. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem iszonyú elcsépelt.


Amúgy le kell inni róla a pezsgőt. Nem színezi be, egyiknek sem lesz baja.

2015. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
kihozzák a pzsgőt, ő lehajtja, aztán jöhet a hashajtó xD
2015. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ehm, nem egy esetrol tudok amikor nem vette eszre a pezsgoben a no es lenyelte :D


Par eve meg ujsag is foglalkozott vele :D

2015. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sem ez, sem a sütiben elrejtés nem túl jó ötlet. Lehet, hogy most ezt tartja a világ legromantikusabb lánykérésének, de a valóságban szerintem eléggé csalódott lenne. A férjem a sütis tányér melletti villára húzta rá, és úgy tette oda, hogy ne látszódjon (persze nekem sikerült pont úgy megmozdítani, hogy kivillant:D).


Ha ennyire a pezsgős éttermes dologra vágyik, akkor szerintem nyugodtan hozass ki egy pohár pezsgőt, amikor meg akarod kérni, de ne legyen benne a gyűrű, aztán kérd meg úgy a kezét, hogy előhúzod a dobozt, miután elmondtad a pezsgős felvezetőszöveget. A végén pedig mondd el, hogy tudod, hogy mire vágyott, de fontos neked a testi épsége, és annyi történet van arról, hogy lenyelik, hogy nem akartad megkockáztatni.

2015. szept. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Én egy csésze spermába vittem neki az ágyba. Totál meghatódott tőle, ahogy lefetyelés közbe rátalált.
2015. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi borban avattuk az ebetemi emlékgyűrűnk (ugyanúgy 14k arany) semmi baja. Pezsgőtől se lesz. Az viszont lehet, hogy nem veszi észre és lenyeli. Szóval csak óvatosan. Szerintem is közhelyes ez a lánykérés de ha ez a szive vágya biztos nagyon fog örülni.
2015. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*egyetemi
2015. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ki húz le egy nyelésre egy pohár pezsgőt?
2015. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!