Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egyszerűen már képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egyszerűen már képtelen vagyok elképzelni az életet nélküled - mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem őt, ő is szeret, de sajnos már nagyon sokszor megbántott, ráadásul idősebb is nálam, ismerőseim nem fogadják el, de látom, hogy ezt komolyan gondolta, és én is érzem, hogy mintha üresebbek lennének a napjaim nélküle, fojtogató ürességet érzek. Van egy barátom azóta, és jól elvagyunk... Szeret is, de ez nem ugyanaz. Mostani barátommal tudom, hogy nem tudnám megélni a dolgokat olyan magas lángon, mint vele. Expasimnak folyton be van kötözve a keze, azt mondják, hogy kínjában már véresre veri az öklét.
2015. aug. 10. 16:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Múltkor írt, és barátom elolvasta, nagyon nekirontott, de elég keményen visszavágott neki, és amiket mondott, az emlékek, amiket felidézett, még jobban összeszorította a szívem, ráadásul jelenlegi barátom, mint egy hisztérikus kisgyerek, úgy ordított már a végére... Legszívesebben kimenekültem volna a világból.
2015. aug. 10. 16:48
 2/4 anonim ***** válasza:

en a bdsm be talaltam meg a frankot

erdekel irj

31/F

2015. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Blade Bone ***** válasza:
Hogy lehetsz együtt olyan emberrel akit nem szeretsz? Meg mi közük van a barátaidnak a kapcsolatodhoz? Nagyon felszínes vagy már bocs. .. . A mostani pasiddal azért vagy mert a többiek jóvá hagyták vagy hogy?!
2015. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" ráadásul jelenlegi barátom, mint egy hisztérikus kisgyerek,"


" Expasimnak folyton be van kötözve a keze, azt mondják, hogy kínjában már véresre veri az öklét."

Akkor neki meg valami komoly pszichés problémája van, jobb ha menekülsz!


Van egy olyan érzésem, hogy egyikük sem az igazi, mindkettőt hagynod kéne.

Sajnos azonban nagyon sok tapasztalat után (a saját bőrömön is) azt kell mondanom, hogy a végén vissza fogsz menni a régi, idegbeteg pasidhoz, aki már sokszor megbántott és teljesen tönkretesz lelkileg.

2015. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!